Jau piecpadsmito reizi tiks pasniegta Kurzemes Tūrisma gada balva „Lielais Jēkabs”
Kurzemes tūrisma asociācija un Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs aicina uz tūrisma gada balvas "Lielais Jēkabs 2019" pasākumu 29.novembrī, Liepājā.
Kurzemes tūrisma gada balvas "Lielais Jēkabs 2019" nominācijas un nominanti
Labākās ilgtspējīgās Kurzemes naktsmītnes, ēdināšanas uzņēmuma, aktīvās atpūtas pakalpojuma sniedzēja, amatu meistara, garšas meistara un kolekcijas nomināciju vērtēšanai tika izvirzīti uzņēmēji, kas veiksmīgi darbojas, attīstās un uzņem viesus jau vismaz 10 gadus.
Akcijas "Apceļo Kurzemi 2019" uzvarētāji noskaidroti!
No visām iesūtītajām anketām. pēc nejaušu skaitļu principa elektroniskā izspēlē balvas laimējuši sekojoši akcijas dalībnieki.
18. novembra svētku koncertā Liepājā varonība un vīrišķība savīsies ar rūpēm un sievišķīgo spēku
Atzīmējot Latvijas Neatkarības proklamēšanas 101. gadadienu Liepājā, 18. novembrī pulksten 17.00 pie koncertzāles “Lielais dzintars” norisināsies īpašs svētku koncerts, kurā simboliski drosme un varonība savīsies kopā ar mīlestību un pašaizliedzību.
Valsts svētkiem veltītie pasākumi Ventspilī
Pienācis novembris, laiks, kurā sirdis silda svecīšu liesmas un apskāvieni mūsu Latvijai dzimšanas dienā. Patriotiskā mēneša noskaņās Ventspilī notiks Lāčplēša dienai un Latvijas Republikas proklamēšanas dienai veltīti pasākumi
Pasākumu kalendārs