16. martā Saldus aicina uz ceturtajiem Rozentāla skriešanas svētkiem
Atzīmējot slavenā latviešu glezniecības vecmeistara Jaņa Rozentāla 153. dzimšanas dienu, aicinām arī Tevi, Tavus draugus, ģimeni un darba kolēģus ļauties piedzīvojumam – “Rozentāla skriešanas svētkiem 2019”, kas notiks šī gada 16. martā – mākslinieka dzimšanas dienā un ļaus skatīt Saldu citām acīm – mākslinieka acīm.
Apbalvoti konkursa 2018. gada labākie ēdināšanas un izmitināšanas uzņēmumi Ventspilī
Ceturtdien, 31. janvārī, svinīgās ceremonijas laikā Livonijas ordeņa pilī tika godināti 2018. gada labākie ēdināšanas un izmitināšanas uzņēmumu konkursu laureāti. Šogad konkurss pārsteidza ar jaunām nominācijām un apbalvošanas ceremonijas īpašo viduslaiku gaisotni. Konkursu apbalvošanas ceremonijā balvas laureātiem pasniedza Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Didzis Ošenieks, bet par lielisku atmosfēru rūpējās atraktīvais pasākuma vadītājs Edvards Grieze.
Atklāj jaunus interesantus vēsturiskus faktus par simboliem baznīcu torņos Baltijas valstīs
No 29. līdz 31.janvārim Kuldīgā norisināsies partneru tikšanās par pētījumiem un to rezultātu pielietošanu tūrisma maršrutu izveidē projekta “Neformālā pieaugušo izglītība kultūras tūrisma popularizēšanai starp Baltijas un Ziemeļvalstīm” ietvaros.
Kandavas novadā jauns mājražotājs Aivars Žiedas
Ražo augstas kvalitātes, ar ābeles un alkšņa malku kūpinātu gaļiņu un desas gatavotas pēc sentēvu metodēm.
Olafa medus Kandavā
Piedāvā bišu produktu tirdzniecību, saimniecības apskati un degustācijas.
Pasākumu kalendārs