Labākās vietas rudens baudīšanai Liepājas apkārtnē
Pirmās salnas iekrāsojušas koku lapas košos toņos, tāpēc aicinām doties dabā un baudīt krāšņas ainavas no Liepājas apkārtnes pakalniem un skatu torņiem, iepazīt rudenīgu purvu vai rast mieru jūras krastā.
Ik svētdienu plkst. 12:00 - pastaigas Liepājas vecpilsētā gida pavadībā
Ik svētdienu pl.12:00 gids ar zaļi sarkano Liepājas karodziņu rokās gaidīs pie koncertzāles "Lielais dzintars" info centra visus, kuri vēlas doties 1,5-2 h mierpilnā pastaigā, lai iepazītu Liepājas vecpilsētas burvību.
Izbaudi zelta rudeni Ventspilī!
Ventspilī klāt zelta rudens! Pilsētas nokrāsās dominē dzeltenais, ugunīgi sarkanais un brūnais tonis. Siltās rudens krāsas tā vien sauc doties dabā, lai baudītu brīnišķīgo ainavu
Uzdāvini Liepāju!
Liepājas Dāvanu karte – interesanta dāvana lieliskai atpūtai Liepājā.
11 industriālā mantojuma objekti, ko apskatīt Kurzemē
Industriālais mantojums ir vēstures liecība par to, kāda bijusi dzīve pirms vairākiem gadsimtiem. Pateicoties Interreg Igaunijas - Latvijas pārrobežu sadarbības programmai vairāku gadu laikā ir bijusi iespēja gan pievērsties šo objektu saglabāšanai, gan popularizēšanai. No 12. līdz 14. oktobrim Industriālā mantojuma nedēļas nogales tūres ietvaros durvis vērs 11 interesnti objekti Kurzemes reģionā, kas piedāvās arī interesantu izklaides programmu.
Pasākumu kalendārs