Jaunums - Peintbols pie Jāņiem!
Jauna izklaide piedzīvojumu meklētājiem Kurzemē, Talsu novadā - izmēģini savas dzīves un video spēļu iemaņas peintbolā pie Jāņiem!
xRace piedzīvojumu sacensības Talsos
Sestdien, 9.septembrī, Talsos norisināsies orientēšanās piedzīvojumu sacensību seriāla xRace sezonas piektais posms. Sacensību dalībnieki distanci uzsāks sacensību centrā Kareivju ielā 7 – plkst. 10.00 startēs Garmin Sporta distance, savukārt plkst. 12.00 starts tiks dots Nissan Skandi Motors Tautas distancei un Isostar Īsajai distancei.
Talsos mašīnball – kulšen un ballešan
2017. gada 9. septembrī no plkst.13:00 Latvijas Lauksaimniecības muzejā notiks īsteni ražas svētki Kurzemē, Talsos “Mašīnball – kulšen un ballešan!”
Radoša un sportiska nedēļas nogale Tukumā
Ar septembra atnākšanu iestājies arī rudens. Viena no rudens asociācijām ir Dzejas dienas, un Tukumā šo piektdien aizsākas dzejas dienām veltīts pasākums - “Sirds uz perona” jaunajiem un radošajiem, kas vienlaikus norisināsies arī vairākās dzelzceļa stacijās un autoostās visā Latvijā. Sestdien visi aktīva dzīvesveida piekritēji aicināti uz Tukuma Sporta un Veselības svētkiem, bet rokdarbu cienītāji - uz jaunas izstādes atklāšanu Audēju darbnīcā.
Ar dziesmām un Uguni – atpūtas pasākums “ma-DARA”
Jau sesto gadu Ziemupes jūrmalā augusta izskaņā - šogad 26. un 27. augustā – divu dienu garumā norisināsies mūsu sakņu, piederības, ģimeniskuma un kopā būšanas svētki - atpūtas pasākums „ma-DARA”.
Pasākumu kalendārs