Aicinām apmeklēt Irbenes radioteleskopu
Netālu no Ventspils, Irbenē, Ances pagastā, atrodas 8. pasaulē lielākais radioteleskops.
Sabiles plašo ūdenstūrisma piedāvājumu papildinājuši arī SUP dēļi
Abavas ieleja 1998. gadā tika iekļauta pasaules 100 unikālāko un vairāk apdraudētāko objektu sarakstā. Tā piedāvā daudzas iespējas, kā aktīvi pavadīt brīvo laiku. Īpaši draudzīga Abavas ieleja ir ģimenēm ar bērniem, bet sev interesējošu nodarbi šeit var atrast ikviens apmeklētājs, un braucieni pa Abavu ir viens no veidiem, kas vienos ikvienu ģimeni vai draugu kompāniju.
Artas Jēkabsones kvinteta debijas albūma "Light" koncerts Kandavā
17. augustā pl. 19:00 Kandavas Bruņinieku pilskalnā notiks Artas Jēkabsones kvinteta, debijas albūma "Light" koncerts, kas būs Artas veltījums – dāvinājums Kandavai.
Piekrastes aicinājums un Senās uguns nakts 25.augustā
Tukuma piekraste atkal aicina ciemos! Nu jau ceturto reizi vasaras noslēgumā piekrastes zvejnieki un zivju apstrādātāji no Lapmežciema līdz pat Bērzciemam aicina ikvienu interesentu ciemos, lai iepazīstinātu ar zvejnieku ikdienas dzīvi agrāk un šodien un kopīgi svinētu Senās uguns nakti jūras malā.
Mākslu un ziedu krāsainība Dārza svētkos Jaunmoku pilī
2018.gada 26.augustā Jaunmoku pilī notiks ikgadējie Dārza svētki, šoreiz ar devīzi “Ziedu klēpis Latvijai”. Dienas gaitā līdz pat vēlam vakaram būs iespēja klausīties dažādu mūziķu sniegumu, skatīties latviešu kino, iepazīt ziedu kārtošanas mākslu, baudīt dabu un atpūsties pils parkā.
Pasākumu kalendārs