Lieldienu pasākumi Ventspilī

09.04.2019 - 15:54
Plānojot atpūtu Ventspilī Lieldienu laikā, aicinām apmeklēt krāšņus pasākumus, kas piemēroti gan bērniem, gan pieaugušajiem. Svētku gaidās Ventspils Tūrisma informācijas centrs piedāvā iepazīties ar svētku pasākumiem Ventspilī un novadā.
Lieldienu pasākumi Ventspilī
Gaidot Lieldienas, Ventspils bibliotēkās notiks dažādi svētku ieskaņas pasākumi - Bērnu bibliotēka 17. aprīlī, plkst. 10 pašus mazākos aicina un svētku pasākumu "Lieldienas - Saules svētki", bet plkst. 14.30 bērniem būs iespēja piedalīties radošajā darbnīcā "Lieldienu brīnums - mazais cālītis", savukārt ceturtdien, 18. aprīlī Ventspils Pārventas bibliotēkā, plkst. 14.30 radošā darbnīca bērniem "Gatavosim Lieldienu kartītes".

Klusajā sestdienā 20. aprīlī, plkst. 16 Ventspils Baptistu draudzē muzicēs Ventspils Kamerorķestris, izskanēs koncertprogramma "Mūzika Klusajā sestdienā". Koncertā piedalās Ventspils Kamerorķestris un solisti - Inese Romancāne (soprāns), Sabīne Krilova (alts), Zane Volberga (harmonijs). Diriģents - Aigars Meri. Vairāk informācijas ŠEIT.

21. aprīlī Ventspils Piejūras brīvdabas muzejs no plkst. 12 gaida visus lielos un mazos uz kopīgu šūpošanos, Lieldienu zupu, olu krāsošanu, rotaļām, priecīgu pastaigu kopā ar zirgiem, trušiem un citiem zvēriem. Muzicēs: "Lauku muzikanti", Ventspils Mūzika skolas ansamblis "Nošu spēles" jauniešu vokāli instrumentālais ansamblis "Windy temper", bet folkloras kopa "Rotaļnieks" gādās, lai visi apmeklētāji ievēro folkloras tradīcijas ir apaļi kā pūpoli un lunkani kā žagari!Lieldienu svinētājiem būs iespēja Smiltnieku mājā apskatīt Tautas lietišķās mākslas studijas "DRELLĪTIS" ar villaines un jostas. Bet S. Zarupskas un viņas audzēkņu darinātos rokavičus jeb maučus un rakstainos cimdus varēs ne tikai vērot izstādē, bet arī tapšanai gaitā, ko demonstrēs pati meistare Solvita Zarupska. Ieeja ar muzeja ieejas biļetēm. Vairāk informācijas ŠEIT.

21. aprīlī, plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 14 bērnu parkā "Fantāzija" notiks rotaļprogramma bērniem "Lieldienu Burziņš". Pasākumus vadīs mākslinieki Kristīne Bitēna-Sirmā, Dace Skadiņa un Atvars Sirmais. Vairāk informācijas ŠEIT.

Mēneša izskaņā, 30. aprīlī Kultūras centrs aicina uz danču vakaru "Rotā saule, rotā bite". Vairāk informācijas sekos.