„Rally Liepāja” Talsu posms

08.05.2019 - 15:51
25. maijā Talsu novadā atkal dzirdēsim rallija auto motora skaņas, jo novadā norisināsies daļa no FIA Eiropas rallija čempionāta posma „Rally Liepāja”. Iedzīvotājiem vēlamies atgādināt, ka laikā, kad Eiropas ātrākās rallija ekipāžas trauksies pa Talsu novada ceļiem, kopumā veicot piecus ātrumposmus simts kilometru garumā, notiks arī Eiropas Parlamenta vēlēšanas. Tuvojoties rallijam, lūdzam rūpīgi iepazīties ar satiksmes organizācijas izmaiņām, lai rallijs nepārsteigtu nesagatavotus un jūs laikus
„Rally Liepāja” Talsu posms
„Rally Liepāja" aktivitātes
Talsos Pirmā tikšanās ar rallija ekipāžām jau no plkst. 7.00 būs Talsu lidlauka teritorijā izveidotajā servisa parkā, kur klātienē varēs aplūkot sporta auto, to sagatavošanu sacensībām, kā arī satikties ar autosportistiem. No plkst. 10.00 iedzīvotājus aicinām doties uz Talsu Pilsētas laukumu, kur visas dienas laikā varēs aplūkot vēsturisko auto salidojumu „Youngtimer Cars & Coffee", kā arī dzirdēt intervijas ar rallija dalībniekiem pirms viņi dosies uz pirmo ātrumposmu SS1 TALSI. Sportistus klātienē varēs satikt arī pēcpusdienā turpat pie Talsu tautas nama, kad tie atgriezīsies uz starpfiniša estakādes, bet vakarā tur notiks arī rallijsprinta un vēsturisko sporta ekipāžu apbalvošana. Rallija norišu izskaņā visus talseniekus un pilsētas viesus aicinām doties uz Sauleskalna estrādi, kur no plkst. 18.00 karsti, muzikāli un grandiozi tiks atklāta vasaras sezona kopā ar Latvijā populārākajiem un iemīļotākajiem mūziķiem.

Rallija ātrumposmi Talsu novadā
„Rally Liepāja" ekipāžām Talsu novadā paredzēti pieci ātrumposmi Mordangā, Mundigciemā, un Strazdē - kopumā 100,05 km garumā. Turklāt sestdien līdzās rallija ekipāžām par uzvaru trasē cīnīsies arī citu čempionātu un sacensību dalībnieki. Ātrumposmos SS1-SS3 startēs rallijsprinta ekipāžas, bet vēsturiskā sporta („Historic Sport") ekipāžas startēs pirmajos četros ātrumposmos. Pirms rallija ekipāžām, aptuveni pusotru stundu pirms rallija starta, ātrumposmos SS1-SS4 dosies arī vēsturisko auto regularitātes sacensību dalībnieki.

Eiropas Parlamenta vēlēšanas
Iedzīvotājiem atgādināsim, ka 25. maijā vienlaicīgi ar ralliju notiks arī Eiropas Parlamenta vēlēšanas. Aicinām rūpīgi iepazīties ar Talsos un Talsu novadā paredzētajām satiksmes organizācijas izmaiņām, lai rallijs jūs nepārsteigtu nesagatavotus, un jūs laikus nokļūtu izvēlētajā iecirknī. Tāpat mudinām iedzīvotājus izmantot iespēju savu balsi nodot iepriekš - vēlēšanu iecirkņi būs atvērti jau no 22. maija, lai sestdien jau varētu pilnvērtīgi izbaudīt ralliju!

Ieejas biļetes
Ieejas biļetes uz FIA Eiropas rallija Rallijs un vēlēšanas vienā dienā čempionāta posmu „Rally Liepāja" un festivālu „Zvaigznes virs Talsiem" meklē „Biļešu Servisa" tirdzniecības vietās. Rallija apmeklētājiem atgādinām, ka visas iegādātās ieejas biļetes Biļešu maiņas punktos būs jāapmaina pret aprocēm. Tikmēr „Youngtimer Cars & Coffee", servisa parka, atklāšanas un apbalvošanas ceremoniju apmeklēšanai nav nepieciešama rallija ieejas biļete/aproce.

„Rally Liepāja" programma Talsu novadā 25. maijā
• No 10.00 „Youngtimer Cars & Coffee" vēsturisko automobiļu salidojums pie Talsu tautas nama
• No 10.00 Darbojas „Labo Domu Coffee" labdarības kafijas autobusiņš pie Talsu tautas nama
• 11.40 Pirmās rallija automašīnas starts Talsos - pie Talsu tautas nama
• 12.00 SS1 TALSI / Ābeļi
• 12.50 SS2 SWECON/ Mordanga
• 14.00 SS3 RAMIRENT/ Strazde
• 15.00 Intervijas ar sacensību dalībniekiem uz starpfiniša estakādes pie Talsu tautas nama
• 16.15 SS4 SC GRUPA/ Mundigciems
• 17.25 SS5 EGP Latvia/ Kaleši
• 19.15 Rallijsprinta un „Historic Sport" dalībnieku apbalvošana pie Talsu tautas nama
• No 18.00 Mūzikas festivāls „Zvaigznes virs Talsiem" Sauleskalna estrādē.

Uzmanību! Visi laiki ir provizoriski un var tikt mainīti, sekojiet līdz aktuālākajai informācijai  www.lvrally.com vai „Rally Liepāja" sociālajos tīklos. 
Plašāka informācija
Jānis Unbedahts