Tuvojas festivāls “Saldus Saule”

08.07.2019 - 09:15
Festivāls "Saldus Saule" šogad aicina uz aktivitātēm visas nedēļas garumā - sākot ar talku 21. jūlijā, sporta aktivitātēm 22. un 23. jūlijā, beidzot ar ieskaņas koncertu 24. jūlijā un kino vakaru 25. jūlijā. Festivāla dienās - 26. un 27. jūlijā Kalnsētas parkā uz skatuves kāps Latvijā iecienīti mūziķi, notiks svētku tirdziņš un citas aktivitātes.
Tuvojas festivāls “Saldus Saule”
Rokfestivāls Saldus Saule 2019 norisināsies nedēļas garumā!

Aktivitātes par un ap festivālu Saldus Saule sāksies jau svētdien, 21. jūlijā, kad Saldus Kalnsētas parkā, jau piekto reizi notiks “Cieceres upes tīrīšanas talka”. Šai talkā sakārtosim Saldus likteņupīti, estrādi un Kalnsētas parku krāšņajam festivālam “Saldus Saule”. Pēc talkas cienasti, vērtīgu balvu loterija un neliels koncerts.

Pirmdien, 22. jūlijā plkst. 18.00 Saldus pludmales volejbola laukumos notiks “Saldus Saule” pludmales volejbola turnīrs “Kurš ar Kuru”.

Otrdien, 23. jūlijā plkst. 17.30 Saldus stadionā notiks “Saldus Saule” basketbola turnīrs vecuma grupām U-16 un U-13.

Trešdien, 24. jūlijā plkst. 19.00 Māra Čaklā skvērā (pie Saldus strūklakas) notiks Ērika Ķiģeļa dziesmu vakars, kurā pilnīgi akustiski (bez elektrības) sadziedāsim un uztrenēsim savas balsis festivālam, kopā izpildot Ērika Ķiģeļa populārākās dziesmas daudzu ģitāristu, trompetista un čellista pavadījumā. Šajā koncertā piedalīsies arī valstī populāri mākslinieki. Aktīvākajiem līdzdziedātājiem balvas no festivāla “Saldus Saule”.

25. jūlijā plkst. 23.00 Saldus ezera pludmalē “Saldus Saule” brīvdabas kino vakars, kurā tiks demonstrētas divas dokumentālās filmas par Ēriku Ķiģeli. Visām augtāk minētajām aktivitātēm ieeja bez maksas.

Rokfestivāls “Saldus Saule” arī šogad notiks divas dienas 26. un 27. jūlijā. Festivālā uzstāsies DZELZS VILKS, CARNIVAL YOUTH, PĒRKONS, LĪVI, LAIME PILNĪGA, CHRIS NOAH, GAIN FAST, APĒDĀJS, B OPTIMIST, THE SOUND POETS, VIŅA, IVO FOMINS, INOKENTIJS MĀRPLS, INDYGO, PIRMAIS KURSS, SUDDEN LIGHTS, FĒLIKSS ĶIĢELIS, LINGA, BLOODY HEELS, RUSTED WHEEL, BEZVĒJŠ un citi!

Jau piekto gadu festivāla ietvaros notiks bērnu un jauniešu koncerts/konkurss “Saldus Saulīte”, kuru pilnīgi noteikti varam dēvēt par festivālu festivālā. 27. jūlijā plkst. 11.00 klausītājus priecēs 23 grupas un individuālie izpildītāji.

Paralēli centrālajai skatuvei Kalnsētas parka pļavā notiks “Saldus Saules” gadatirgus. Šajā gadā lielos un mazos “Saldus Saules“ apmeklētājus pļavā gaidīs īsts gadatirgus jampadracis. Būs gan maksas, gan ļoti daudz dažādu bezmaksas aktivitāšu, radošo darbnīcu, nodarbību un pakalpojumu.

Kā jau ierasts, būs izjādes ar zirgu un sīkdzīvnieku apskate, pirts procedūras pārvietojamā pirtī, kokamatniecības demonstrējumi. Ikvienam būs iespēja pārbaudīt savu spēku un izturību, pievelkoties vai karājoties pie stieņa. Būs arī aktivitātes, kas saistītas ar ekoloģiju un zaļā dzīvesveida popularizēšanu. Būs jauniešu vadītas spēles un radošās darbnīcas, hennas zīmējumi un sejas apgleznošana. Neiztrūks arī dažādi našķi, suvenīri, rotas, apģērbs un pat skaistumkopšanas procedūras.

Bet visu uzreiz neatklāsim, lai būtu pārsteigumi, kad ieradīsieties tirgus pļavā! Tirdziņš darbosies no piektdienas vakara pulksten 17.00 līdz pat festivāla beigām. Pļavā, A5Guitars teltī, būs Liepājā ražotas unikālas elektriskās ģitāras, kuras katra ir neatkārtojama ar to, ka tas ir roku darbs, un otras tādas ģitāras pasaulē nav.

Festivālā šogad darbosies atsevišķa, labiekārtota VIP zona un VIP autostāvvieta. Bet vislabāk festivāla noskaņu varēsiet izbaudīt nakšņojot festivāla telšu pilsētiņā.

Festivāla biļetes pieejamas Biļešu servisa kasēs un www.bilesuserviss.lv.

Festivālu atbalsta Saldus novada pašvaldība, akciju sabiedrība Aldaris, Saldus novada p/a TIKS centrs, informē – Radio SWH un laikraksts Saldus Zeme.

Uz tikšanos Saldū, Kalnsētas parkā 26. un 27. jūlijā!Kontakti medijiem:

Uldis Akselrods vai Andris Akermanis

29726033 29100404

uldis@studio7.lv andris04@inbox.lv