Saldus garšu festivāls no 9.-14. septembrim aicinās baudīt Eiropas garšas un piedalīties noslēguma pasākumā

09.09.2019 - 17:00
No 9. līdz 14. septembrim Saldus novadā otro gadu notiks Saldus garšu festivāls, kas šoreiz aicinās baudīt Saldus novada ēdināšanas uzņēmumu īpašos piedāvājumus – interpretācijas par pašu izvēlētu kādas Eiropas valsts virtuvi. Pasākums noslēgsies ar vērienīgu ballīti 14. septembra vakarā.
Saldus garšu festivāls no 9.-14. septembrim aicinās baudīt Eiropas garšas un piedalīties noslēguma pasākumā
No 9. līdz 14. septembrim Saldus novadā otro gadu notiks Saldus garšu festivāls, kas šoreiz aicinās baudīt Saldus novada ēdināšanas uzņēmumu īpašos piedāvājumus – interpretācijas par pašu izvēlētu kādas Eiropas valsts virtuvi.

“Eiropas garšu” piedāvājumu varēs nobaudīt:

Kafejnīcā “Hot Cafe” (Krievija)
Kafejnīcā “Mežavējš” (Gruzija)
Kafejnīcā “Ķēķis” (Grieķija)
Bārā “Velve” (Ukraina)
Restorānā “Stikla pērlīšu spēle” (Anglija)
Kafejnīcā “Terase” (Austrija)
Kafejnīcā “Ziemelis” (Itālija)
Kafejnīcā “Baron`s” (Lietuva)
Visos ēdināšanas uzņēmumos, trīs ēdienu piedāvājums maksās 12.00 EUR.

Turpinot pagājušajā gadā iesākto tradīciju, 14. septembrī ikviens tiek aicināts uz vērienīgu Saldus garšu festivāla noslēguma pasākumu Saldus tirgus laukumā.

Informācija par ēdināšanas uzņēmumu īpašajiem piedāvājumiem un noslēguma pasākuma programmu tuvākajā laikā tiks publicēta Saldus garšu festivāla Facebook lapā un turisms.saldus.lv.

Šogad turpinām iepriekšējā gadā aizsākto veiksmīgo tradīciju, aicinot Saldus garšu festivāla nedēļas noslēgumā, 14. septembrī, uz vērienīgu pasākumu Saldus tirgus laukumā, kurā uzstāsies grupa “Astro’n’out”, dziesminieks Kārlis Kazāks, apvienība “ZeMe” (DJ Monsta un Laima Jansone), Rihards Saule un grupa “Rollmans band”, bet nakts balli spēlēs grupa “Rumbas kvartets”.

Paredzētas arī kulinārijas meistarklases Latvijas labāko restorānu pavāru vadībā, dažādas aktivitātes un izklaides bērniem – “Marienbādes” Grila skola ar ēdiena blogeri Piparu, lielās koka spēles, radošās darbnīcas, kā arī citi pārsteigumi.

Par gardiem ēdieniem un dzērieniem pasākuma laikā rūpēsies vietējie ēdināšanas uzņēmumi.

Ieeja pasākumā bez maksas!

Tiekamies gardākajā nedēļā Saldus novadā!