Uzdāvināt Liepāju svētkos - sienas kalendāri un Liepājas dāvanu kartes!

12.12.2019 - 16:46
Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā iespējams iegādāties divu veidu sienas kalendārus 2020. gadam, praktiski pielietojamus suvenīrus un Liepājas Dāvanu karti!
Uzdāvināt Liepāju svētkos - sienas kalendāri un Liepājas dāvanu kartes!
Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā, Rožu laukumā 5/6, iespējams iegādāties divu veidu sienas kalendārus 2020. gadam.  Sienas kalendārs ar skaistākajiem un raksturīgākajiem Liepājas skatiem iepriecinās gan liepājniekus, gan pilsētas viesus, kuri kalendārā vēlas ieraudzēt attēlus, kas ikdienā redzami pilsētvidē. Tāpat iespējams iegādāties sienas un galda kalendārus, kas grafiku un faktu veidā ataino 12 Liepājai svarīgas nozares. Liepājas kalendāri pieejami ierobežotā daudzumā, tāpēc interesenti tiek aicināti kalendāra iegādi neatlikt uz pēdējo brīdi!

Turpat tūrisma informācijas birojā iespējams iegādāties arī dažādus suvenīrus ar Liepājas oficiālo simboliku - cepures, T-krekli, krūzes, termosi, grāmatas un citas preces. Šādas dāvanas nesīs prieku ne tikai liepājniekiem, bet arī tiem, kam Liepāja saistās ar patīkamām atmiņām par šeit lieliski pavadītu laiku.   

Savukārt Liepājas Dāvanu karte ir lieliska iespēja sagādāt skaistu dāvanu radiem un draugiem svētkos. Liepājas Dāvanu karti iespējams izmantot vairāk kā 50 Liepājas atpūtas vietās - naktsmītnēs, restorānos un kafejnīcās, teātrī, boulingā, ledus hallē aktīvās atpūtas centros un citviet. Rīdzinieku ērtībai - Liepājas dāvanu karti iespējams arī iegādāties Liepājas pārstāvniecībā Rīgā (Torņa iela 4, 2a-201). Ja vēlēsieties iegādāties vairākas dāvanu kartes, aicinām tās pieteikt jau iepriekš.   Vairāk informācijas par dāvanu karti un atpūtas iespējām Liepājā un tās apkārtnē www.liepaja.travel