Koncertzālē "Latvija" notiks kamermūzikas koncerts "Ziemas mozaīka"

13.01.2020 - 09:43
Trešdien, 15. janvārī, plkst.19.00 Ventspils koncertzālē "Latvija" notiks kamermūzikas koncerts "Ziemas mozaīka", ko sniegs NMV Emīla Dārziņa mūzikas skolas audzēkņi. Koncerts ir viens no Dārziņskolas jubilejas sezonas notikumiem, un tajā uzstāsies dažādas vecuma jaunie mūziķi.
Koncertzālē "Latvija" notiks kamermūzikas koncerts "Ziemas  mozaīka"
Iespēja uzstāties joprojām jaunajā koncertzālē "Latvija" ir liels gods Emīla Dārziņa mūzikas skolas audzēkņiem, kā arī iespēja iepazīt lieliski aprīkotājas Ventspils mūzikas vidusskolas telpas. Koncertā audzēkņi atskaņos šī gada jubilāra, klasicisma dižgara Ludviga van Bēthovena, kā arī Friderika Šopēna, Fēliksa Mendelszona- Bartoldi, Kamila Sensānsa, Ārona Koplenda un Riharda Zaļupes un citu komponistu mūziku. Varēsim dzirdēt skaņdarbus flautai, klarnetei, mežragam, vijolei, čellam, kontrabasam, klavierēm un sitaminstrumentiem.

2020. gada pavasarī Emīla Dārziņa mūzikas skola svinēs savu 75. jubileju, tādēļ šī sezona skolas ikdienā un koncertdzīvē iezīmējas īpaša. Jau kopš septembra, kad svētku sezona tika atklāta, notiek koncerti kā Rīgā, tā reģionālajās koncertzālēs. Dārziņskolas audzēkņi jau priecējuši Dobeles koncertzāles "Zinta" un Rundāles pils klausītājus, bet pavasarī jaunie mūziķi dosies uz koncertzālēm Siguldā un Rēzeknē.

Skolas vadītāja Iveta Dreiblate atzīst, ka koncerti apliecina vienu no skolas vēlmēm - ne tikai izglītot visaugstākās raudzes topošos profesionāļus, bet arī iedvesmot un attīstīt mūzikas izglītības vidi kopumā.

Koncerts "Ziemas mozaīka" top sadarbībā ar Ventspils mūzikas vidusskolu, un abu skolu sadarbību plānots turpināt arī nākotnē.

Ieeja koncertā - bez maksas.