Liepājas teātra izrāde “Bernardas Albas nams” Ventspilī

23.01.2020 - 15:18
28. janvārī plkst. 19:00 teātra namā "Jūras vārti" notiks Liepājas teātra izrāde "Bernardas Albas nams", kurai režisors - Viesturs Meikšāns, devis žanrisko apzīmējumu - alkas un spēles.
Liepājas teātra izrāde “Bernardas Albas nams” Ventspilī
Frederiko Garsijas Lorkas luga "Bernardas Albas nams" ir stāsts par sievietēm vīriešu pasaulē. Pēc vīra nāves Bernardas Albas namā tiek pasludinātas sēras. Viņas meitas ir pakļautas mātes noteiktajiem likumiem, kontrolei un dzelžainajai kārtībai. Kad vecākai meitai tiek dota iespēja saderināties, Bernardas nama pamati sāk šķobīties - tos šķoba gan māsu savstarpējās nesaskaņas, gan mīlestība pret māsas līgavaini, kas mostas vairākās no viņām.
Šajā izrādē uz skatuves tiks radīta jauna, teatrāla pasaule, kura būs gan ārdoša un stihiska, gan sievišķīga un mīloša vienlaicīgi.

Izrādē piedalās: Inese Kučinska, Anda Albuže, Laura Jeruma vai Madara Krživeca, Agnese Jēkabsone, Elza Gauja, Samira Adgezalova, Karīna Tatarinova, Pēteris Lapiņš un Viktors Ellers.

Par Bernardas Albas lomas atveidojumu aktrise Inese Kučinska nominēta 2018./2019. gada "Spēlmaņu nakts" balvai nominācijā "Gada aktrise".

Biļešu cena € 5.00; 7.00; 8.50 


Ar t/n "Jūras vārti" DRAUGA KARTI atlaide 5%. Izrādes ilgums 1h 40min.