Izdevīgi piedāvājumi skolēnu brīvdienās ģimenēm

09.03.2018 - 15:51
Pavasara skolēnu brīvdienas ir klāt. Iesakām pavadīt Jaunpils pilī, ļaujoties viduslaiku izklaidēm visai ģimenei, dodoties ekskursijā, risinot pils mistēriju pagrabos un baudot mielastu krodziņā.
Izdevīgi piedāvājumi skolēnu brīvdienās ģimenēm
No 12. - 18. martam ģimenēm ar bērniem īpaši un izdevīgi piedāvājumi ar atlaidi līdz 50% :

  • ekskursija ar teatralizētiem elementiem "Ielūdz pils atslēgu glabātāja" /RU, LV /- pieaugušajiem € 4.00 ( iepriekš € 10.00 ) un skolēniem € 3.00 ( iepriekš € 5.00).
  • komplekts teatralizēta ekskursija "Ielūdz pils atslēgu glabātāja" un  "Pils mistērija" - pieaugušajiem € 7.50 ( iepriekš € 15.00) un skolēniem € 5.00 ( iepriekš € 10.00) personai.
  • komplekts teatralizēta ekskursija "Ielūdz pils atslēgu glabātāja" un  Viduslaiku mielasts krodziņā- pieaugušajiem € 14.00 ( iepriekš € 21.00) un skolēniem € 8.50 ( iepriekš € 11.50) personai.
  • komplekts teatralizēta ekskursija "Ielūdz pils atslēgu glabātāja",   "Pils mistērija" un Viduslaiku mielasts krodziņā - pieaugušajiem € 18.00 ( iepriekš € 26.00) un skolēniem € 11.50 ( iepriekš € 16.50).
Par programmu krievu valodā ir noteikta papildus maksa - € 10.00, ka arī papildus ir iespējams ietērpties viduslaiku tērpos un izkalt laimes monētiņu. Programmu un mielastus ir nepieciešams rezervēt iepriekš pa tel. 2610458.

Sīkāk par pakalpojumiem:
Ekskursija ar teatralizētiem elementiem "Ielūdz pils atslēgu glabātāja" / LV, RU /  Barona prombūtnes laikā visas pils atslēgas ir uzticētas pils atslēgu glabātājai un viņa iepazīstinās viesus  ar bruņinieku pils vēsturi, baronu un citu galminieku dievišķajiem un ellišķajiem darbiem, kā arī viduslaiku audzināšanas metodēm. Katram būs unikāla iespēja paņemt rokās viduslaiku ieročus Vīna pagrabā. Noslēgumā par godu viesiem šaus senais lielgabals! 

Izglītojoša piedzīvojuma spēle "Mistērija pilī"  Dodoties ceļojumā 200 gadus tālā pagātnē, piedzīvojumu spēles dalībnieki nonāk laikā, kad pilī valda bēdīga atmosfēra -  izmisums. Sākot no kalpotāja līdz baronam, visi ir noskumuši, balles nenotiek un pārsvarā barons ir ieslēdzies savā kabinetā, pārskatot papīru kalnus. Noskaidrot - kas ir noticis, kāpēc ir noticis un kā atrisināt esošo situāciju - tāds ir mistērijas risinātāju uzdevums, dodoties iekšā noslēpumainajos pils pagrabos!

Viduslaiku mielasts
Jau izsenis pils krogs ir pazīstams ar viduslaiku mielastiem, kas nav tikai maltīte, bet ir īsts piedzīvojums draugu, ģimenes un kolēģu lokā viduslaiku gaisotnē. Maltīte ir īpaša - tā ēdama gan ar koka karotēm, gan ar rokām. Viduslaiku mielastā pieaugušajiem ir tādi ēdieni kā krāsnī gozēta vista, sutināti cūku stilbi, vārītas pupiņas, vārīti pelēkie zirņi, zaļumu buntes, svaigu un skābu gurķu bļodas, lielais sēklu rausis, riekšava ar žāvētiem augļiem, ogām un riekstiem, pils dārza āboli, mūka iecienītie cepumi un vīns, kvass. Viduslaiku mielastā bērniem spēkam ir krāsnī gozēti vistu spārniņi, ceptas mini desiņas, vārītas lielās pupas un zirņi, svaigu un marinētu gurķu bļodas, krējums ar zaļumiem, bet saldumam mūka mīļākie cepumi, rozīņu rausis, ķimeņu rausis, āboli no pils dārza un ogu dzēriens.


Lai uzzinātu vairāk par piedāvājumu un datumu pieejamību, zvaniet Jaunpils pils saimei pa tālruni - 26101458 vai sūtiet informācijas pieprasījumu uz e- pasta adresi: info@jaunpilspils.lv