Piedalies Talsu dzimšanas dienas pasākumos!

13.04.2018 - 11:32
Pirms 101 gada 15. aprīlī Talsi, Sabile un Valdemārpils no miestiem kļuvušas par pilsētām. Šim notikumam par godu Talsos paredzēti vairāki svētku notikumi.
Piedalies Talsu dzimšanas dienas pasākumos!
14. aprīlī Amendas mūzikas svētki
Šosestdien Talsos jau 14. reizi svinēs Kārļa Ferdinanda Amendas mūzikas svētkus. Pasākuma ietvaros notiks starptautisks stīgu instrumentu konkurss, ziedu nolikšana K. F. Amendas atdusas vietā, kā arī konkursa laureātu koncerts. Šogad svētki notiks Talsu pilsētas sirdī - tautas namā, Radošajā sētā un mūzikas skolas kamerzālē, kas nosaukta K. F. Amendas vārdā. Nebijušus svētkiem veltītus notikumus varēs piedzīvot Talsu tautas nama Radošajā sētā, ko visas dienas garumā apvīs kamermūzika un rotās svētkiem par godu ierīkota ūdens strūklaka.

15.aprīlī Mākslas dienas Talsu novada muzejā
Dienā, kad pirms 101 gada Talsi, Sabile un Valdemārpils no miestiem kļuvušas par pilsētām, plkst. 13.00 tiks atklāta Mākslas dienu kopizstāde (kur vienmēr piedalās gandrīz 30 autoru) un Izstāžu zālē atklāsim Rīgas gleznotājas Signes Vanadziņas gleznu izstādi „Kurš gadalaiks?".

Talsu pūtēju orķestra koncerts
Plkst. 16.00, esat gaidīti uz Talsu pūtēju orķestra koncertu Talsu tautas namā. Programmā latviešu komponistu skaņdarbi. Ieeja bez maksas.

Talsu dzimsanas diena