Engurē kafejnīcā Kafff Pizzza top autentiskas itāļu picas malkas krāsnī

13.06.2018 - 13:57
Engure nu jau daudziem asociējas kā vieta, kur baudīt ne vien piekrastes burvību, bet arī izcilu virtuvi šarmantajā Engure Café, taču šovasar līdzās restorānam durvis vērusi arī kafejnīca Kafff Pizzza jaunā konceptā, piedāvājot autentiskas itāļu picas.
Engurē kafejnīcā Kafff Pizzza top autentiskas itāļu picas malkas krāsnī
Vēl viesmīlīgāku noskaņu Engurē rada fakts, ka gan restorānā, gan kafejnīcā šeptējas Kaspars Roga un Dons, kas jo īpaši priecājas par picu parādīšanos piejūras miestiņā. 

''Tā kā Engure Café ir ļoti iecienīta brīvdienu pavadīšanas vieta ģimenēm, tad reizēm mums ir nācies atteikt klientiem, kas mērojuši tālu ceļu, bet piemirsuši veikt iepriekšēju rezervāciju. Tāpēc radās nepieciešamība pēc alternatīvas, kur piesiet dūšu, lai tālais ceļš nebūtu mērots velti. Kafff pirmās sezonas specializējās uz kūkām, bet tikai ar kūkām paēdis nepaliksi, un tā radās ideja par picām,'' stāsta Roga. Viegls, ātrs, kvalitatīvs un vasarīgs ēdiens, kas labi sader gan ar vīnu, alu, gan bezalkoholiskajiem kokteiļiem. ''Tā mēs uzrunājām Līvu, kura specializējusies tieši uz picām, pieredzi gūstot Norvēģijā, pie itāļu speciālistiem. Uz Enguri tika atvesta malkas krāsns no Itālijas un tā Kafff pārtapa par Kafff Pizzza ar izcili gardām picām un itāļu saldajiem desertā. Šobrīd Kafff Pizzza un Engure Café lieliski papildina viena otru, ļaujot izbaudīt gardu ēdienu un atpūšoties saules pielietās terasēs,'' tā par jaunumiem Engurē atklāj Roga.  

Īpaši sajūsmināts par picu parādīšanos Engurē ir arī Dons, kas aicina ikvienu pārliecināties par to, cik saderīga ir piekrastes burvīgā atmosfēra un picu baudīšana. ''Es esmu nenormāls picu fans, un nav nekas feināks, kā uzēst īstā malkas krāsnī ceptu picu jūras krastā. Tas nu ir kas tāds, ko es negribētu palaist garām un noteikti ieteiktu ikvienam!,'' skubina doties uz Enguri arī Dons. 

Kafejnīcā visas picas top tūdaļ pēc pasūtīšanas, dažu minūšu laikā, nodrošinot patīkami kraukšķīgas mīklas maliņas, sulīgu pildījumu un debešķīgu smaržu. Mūsdienīgs interjers, itāļu bezrūpīgā noskaņa un, protams, izcils ēdiens - tas viss gaidāms kafejnīcā Kafff Pizzza!

Kafejnīcas darba laiks:
Piektdienās: 16-21
Sestdienās, Svētdienās: 12-21  


Aktualitātēm seko līdzi mūsu sociālajos tīklos: