Saldus aicina uz Ezera svētkiem un Velospietu

06.07.2018 - 16:02
21. jūlijā Saldus ezera pludmalē jau devīto gadu notiks Saldus ezera svētki, kur ikviens aicināts iesaistīties sporta aktivitātēs un radošajās darbnīcās, izmēģināt dažādas izklaides un atrakcijas, kā arī piedalīties veloorientēšanās sacensībās "Velospiets".
Saldus aicina uz Ezera svētkiem un Velospietu
Sporta aktivitāšu cienītāji novērtēs iespēju piedalīties pludmales volejbola sacensībās, skrējienā apkārt Cieceres ezeram vai supošanas sacensībās. Uzkāpt uz Sup dēļa, pavizināties ar dažādām laivām vai ierāpties ūdensbumbā varēs ikviens interesents, kas būs gana drosmīgs izmēģināt šīs lietas. Arī mazākajiem svinētājiem, kā jau ierasts, sagatavotas radošas aktivitātes un aktīvas izpriecas.

Veloentuziasti un citi interesenti aicināti piedalīties tradicionālajā foto orientēšanās pasākumā "Velospiets", kas ir lieliska iespēja gan ģimenēm, gan draugu grupām aktīvi un jautri pavadīt dienu, iepazīstot Saldus pilsētu, braucot ar velosipēdu. Komandas 2-5 cilvēku sastāvā dalībai sacensībās varēs pieteikties pasākuma dienā no plkst. 10.00 līdz 11.00, savukārt starts tiks dots plkst. 11.30. 

Vairāk informācijas par pasākumu, Velospietu un citām sporta aktivitātēm skatīt ŠEIT.