Aicina uz sajūtu projekciju “Iemīlies Ventspilī”

31.07.2018 - 18:16
Piektdien, 3. augustā, plkst. 15:00 prāmju terminālī, Dārza ielā 6 notiks Ventspils Tūrisma informācijas centra un fotokluba “Moments” sadarbības izstādes - sajūtu projekcija “Iemīlies Ventspilī” atklāšana.
Aicina uz sajūtu projekciju “Iemīlies Ventspilī”
Piektdien, 3. augustā, plkst. 15:00 prāmju terminālī, Dārza ielā 6 notiks Ventspils Tūrisma informācijas centra un fotokluba "Moments" sadarbības izstādes - sajūtu projekcija "Iemīlies Ventspilī"  atklāšana. Terminālī uz sienas tiks projicētas ventspilnieku, pilsētas viesu un Latvijā atpazīstamu cilvēku sajūtu atklāsmes par Ventspili, vēstījumu vizuāli  papildinās fotokluba biedru fotoattēlu izlase, kas sasaistīs sajūtas ar vizuālajiem iespaidiem.

 Piektdienas pastaigas Iznāca vakara gaismā, sastaptās ventspilnieces vārdi: "Ventspils! Šis vārds ir jūras smarža, meža šalkoņa, zelta smiltis Baltijas jūras krastā, mīļi cilvēki, skaista un sakopta pilsēta - tā ir vieta, kur vienmēr gribas atgriezties. Ventspils tā ir mana mīlestība, prieks, jautrība un bērnības sapņi. Esam lepni par savu pilsētu un mīlam to!"   
Šovasar Pilsētas svētku laikā prāmju terminālis atdzīvosies un iemirdzēsies spilgtos emociju stāstos un skaistākajos Ventspils skatos, kas tiks projicēti uz termināla iekštelpu sienas. Ventspils Tūrisma informācijas centrs visas vasaras garumā izzināja no dažādi sastaptajiem ceļiniekiem, pilsētas viesiem, bijušajiem ventspilniekiem, kā arī atpazīstamiem cilvēkiem Latvijā, kas ir tas unikālais, skaistais un aizraujošais, kādēļ iemīlēties Ventspilī un paskatīties uz pilsētu citām - gara acīm. Visi kolekcionētie vēstījumi atdzīvosies košajās fotokluba "Moments" biedru fotogrāfijās. 

Lai izstāde iegūtu arī realitātes sajūtu, to papildinās arī fotokluba drukāto fotoattēlu izstāde "Es mīlu, Tevi Ventspils!", kas pērn pilsētniekus priecēja pasākuma Piektdienas pastaiga "Iznāc vakara gaismās" laikā Jaunpilsētas laukumā pie strūklakas Saules laiviņas. Pasākuma viesi: foto kluba "Moments" biedri, Ventspils Rakstnieku un tulkotāju mājas radošie ciemiņi, muzikālo noskaņu radīs Katrīna Bindere un Madara Grēgere.  

Sajūtu mirkļu kolekcionētāji ir fotogrāfi  - ventspilnieki, kas apvienojoties no 2014. gada kopīgā mērķī izveidoja fotoklubu "Moments". Fotokluba biedri aktīvi  piedalās pilsētas kultūras dzīvē, rīko arī personālizstādes gan Ventspilī, gan kaimiņu pilsētās, piedalās  Latvijas fotoklubu rīkotajos fotoplenēros, foto dienās un citos kultūras pasākumos. 

Kā saka paši fotogrāfi: "Mēs esam kolēģi, draugi, ģimene un biedri ar vienu mērķi - būt fotogrāfijā, būt procesā, mēs esam iemīlējušies fotogrāfijā."   Izstādes atrašanās vieta - Ventspils Pasažieru prāmju terminālis izvēlēta ar nodomu, lai aicinātu ventspilniekus paviesoties Tūrisma informācijas centra mājvietā, kā arī apskatītu unikālo ēku, kas atrodas Ostas ielas promenādes sākumā, un tā ir viena no populārāk apmeklētajām vietām, jo tieši šeit paveras pilsētas ostas skati un pie mums atkuģo ciemiņi no ārvalstīm.  

 Izstāde - sajūtu projekcija "Iemīlies Ventspilī" prāmju termināla telpās būs skatāma no 3. līdz 10. augustam.