Baudīsim atvasaru Ventspilī

19.09.2018 - 14:36
Tuvākajās dienās laikapstākļi sola mūs patiesi priecēt - termometra stabiņš pirms rudens vēl pakāpsies virs 20 grādiem, spīdēs saulīte un būs iespēja baudīt atvasaru. Ventspils aicina lieliski izbaudīt silto laiku pilsētā.
 Baudīsim atvasaru Ventspilī
Tuvākajās dienās laikapstākļi sola mūs patiesi priecēt - termometra stabiņš pirms rudens vēl pakāpsies virs 20 grādiem, spīdēs saulīte un būs iespēja baudīt atvasaru. Ventspils aicina lieliski izbaudīt  silto laiku pilsētā.

Ventspils Tūrisma informācijas centrs
šajās dienās iesaka doties aizraujošā braucienā ar jauno tūrisma vilcieniņu, kas 40 minūšu laikā sniegs iespēju apskatīt skaistākās vietas pilsētā - Ostas promenādi, krāsainās gotiņas, košās ziedu skulptūras un dzirkstošās pilsētas strūklakas. 
 
Vai esi iepazinis Ventspils vēsturisko elpu? Izmanto unikālo iespēju izbraukt ar tvaika lokomatīvi Mazbānīti - pasaulē ir tikai 96 šaursliežu dzelzceļa lokomatīves, kuras sagaidījušas savu simtgadi, no tām divas joprojām vizina apmeklētājus - no Ventspils Piejūras brīvdabas muzeja līdz Piedzīvojumu parkam. 
 
Saulainais un vasarīgais laiks ir lieliski piemērots arī velobraucienam kopā ar draugiem vai ģimeni, atklājot Ventspili, brauc pa teju 60 km garajiem veloceliņiem, kas savieno skaistākās pilsētas vietas. Pa veloceliņu iespējams doties līdz pat Būšnieku ezeram, kur rudenīgi zeltainajos saules staros mirdz dabas naturālais skaistums. Veloceliņš un gājēju taka ap ezeru vedina uz ezera purvaino apvidu,  kur ejot pa gājēju laipu niedrēs pamanīsi kādu no daudzajām putnu sugām, kas mīt ezera apvidū. 
 
Izbaudi vakarus, dodoties pastaigā uz Ventspils Zilā karoga pludmali, vērojot saules staru spēles viļņos un ar basām kājām staigājot gar krastu, dodies līdz pat Ventspils krasta līnijas robežai, kur atrodas jaunā 10. ieeja, kas ved tieši pāri Baltijas jūras piekrastes dārgumam - Pelēkajai kāpai.   Baudīsim atvasaru aktīvi, dosimies piedzīvojumos dabā, jo pavisam drīz atnāks rudens ar drēgnu vēju un lietavām!