Aicina balsot par labāko ēdināšanas uzņēmumu Ventspilī!

07.11.2018 - 12:07
Lai noteiktu ventspilnieku iecienītāko ēdināšanas iestādi, ikviens iedzīvotājs tiek aicināts balsot līdz 26. novembrim portālā www.ventspils.lv un Ventspils pilsētas sociālo tīklu kontos (Facebook, Twitter, draugiem.lv). Visi balsotāji piedalīsies izlozē, lai laimētu iespēju - 50 eiro vērtībā saņemt dāvanu karti, maltītei kādā no paša balsotāja izvēlētajām ēdināšanas iestādēm.
Aicina balsot par labāko ēdināšanas uzņēmumu Ventspilī!
Konkursu „Labākais ēdināšanas uzņēmums Ventspilī" pašvaldība tradicionāli organizē, lai veicinātu augstas kvalitātes ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu pilsētas iedzīvotājiem un viesiem, kā arī, lai popularizētu labākos Ventspils pilsētas ēdināšanas uzņēmumus.

Par uzņēmumiem Ventspils portālā un un Ventspils pilsētas sociālo tīklu kontos (FacebookTwitterdraugiem.lv) iespējams balsot, zem raksta komentāros, norādot savu vārdu, uzvārdu un ēdināšanas uzņēmuma nosaukumu pa grupām. Iespējams balsot arī par vairākiem uzņēmumiem.  

https://www.ventspils.lv/.../157810-aicina-balsot-par-labakaj...
✅ https://www.draugiem.lv/blogs/post/15876935?utm_source=say
✅ http://bit.ly/2ARVvkZ
http://bit.ly/2JJYA9t

Balsotāji piedalīsies 28. novembra izlozē, kas notiks plkst. 13.00. No balsotājiem tiks izlozēts viens laimīgais, kurš iegūs galveno balvu - iespēju izmantot dāvanu karti 50 eiro vērtībā, maltītei, kādā no ēdināšanas uzņēmumiem, par ko balsojis. 

  Balsojuma rezultātā tiks noteikts viens uzņēmums - "Ventspilnieku simpātija" - katrā no četrām grupām: 
I grupa. Kafejnīcas (apkalpošana pie galdiņiem); 
II grupa. Kafejnīcas bez apkalpošanas pie galdiņiem; 
III grupa. Ātrās ēdināšanas uzņēmums; 
IV grupa. Kafetērijas.    

Četru grupu "Ventspilnieku simpātija" titula ieguvušie ēdināšanas uzņēmumi tiks paziņoti konkursa "Labākais ēdināšanas uzņēmums Ventspilī 2018" noslēguma pasākumā. Informācija par "Ventspilnieku simpātija" balsotāju uzvarētāju tiks publicēta, kā ziņa, portālā ventspils.lv un Ventspils pilsētas sociālo tīklu kontos (FacebookTwitterdraugiem.lv). 

Aicinām sekot balsotājus līdzi izlozes rezultātiem!