4. Rozentāla skriešanas svētki - jau 16. martā

09.03.2019 - 13:37
Atzīmējot slavenā latviešu glezniecības vecmeistara Jaņa Rozentāla 153. dzimšanas dienu, aicinām arī Tevi, Tavus draugus, ģimeni un darba kolēģus ļauties piedzīvojumam – “Rozentāla skriešanas svētkiem 2019”, kas notiks šī gada 16. martā – mākslinieka dzimšanas dienā un ļaus skatīt Saldu citām acīm – mākslinieka acīm.
4. Rozentāla skriešanas svētki - jau 16. martā
Šī notikuma PAMATIDEJA radās sagaidot Jaņa Rozentāla 150 dzimšanas dienu un bija parādīt Saldu kā vietu, kur, satiekoties radošajam un sportiskajam, rodas vēl nebijuši notikumi un idejas, kas piesaista aktīvus, radošus un sportot gribošus cilvēkus no visas Latvijas. Cerot uz to, ka pasākums kļūs par tradīciju lieliem un maziem skriet gribētājiem, iesākot jauno skriešanas sezonu, gaidām atkal ciemos šogad, lai iepazītu Saldu kā Rozentāla pilsētu! Tev ir āķis lūpā? Tad izvēlies distanci un tu varēsi pieteikties skrējienam jau no 2018. gada 1. novembra! 

Elektroniskā pieteikšanās pieejama līdz 12. martam, pēc tam skrējienam reģistrēties varēs tikai uz vietas 16. martā, un dalības maksa būs lielāka.


Vairāk informācijas un pieteikšanās: https://skrien.saldus.lv/!

Saldus - medus piliens Kurzemē!