Jūras svētki 2019
02.07.2019 - 14:46
Jūra vēja laikā un saulrieta skaistumā, varena kuģu parāde un mazo, balto jahtu sacensības, Neptūns un viņa daiļās nāras - SPĒKS un DAILE. Jūras svētkos Ventspilī šogad cildināsim gan cilvēka spēju varenumu, gan iedvesmojošo sapņu skaistumu. Smelsimies iedvesmu Hercoga Jēkaba un seno ventspilnieku stāstā dziesmu spēlē ''Tobāgo'', ziņģēsim ziņģes kopā ar viedajiem jūrniekiem un zvejniekiem, klausīsimies pasaules jūrnieku dziesmas un balēsimies līdz saullēktam.
GHETTO GAMES FESTIVĀLS VENTSPILĪ JAU JŪLIJĀ
03.07.2019 - 12:57
12. un 13. jūlijā, Ventspilī notiks lielākais alternatīvo sporta veidu un ielu kultūras notikums Baltijā – Ghetto Games Festivāls. Pirmo reizi sadarbībā ar Samsung Galaxy S10, jau ierasto ekstrēmo sporta veidu sacensības un ģimenes atpūtai veltītos pasākumus, papildinās Latvijas labāko hiphop mākslinieku priekšnesumi.
Top 10 vietas Ventspilī, kuras apmeklēt lietainās dienās
04.07.2019 - 11:47
Kad laika apstākļi pārsteidz ar vēja brāzmām vai lietus lāsēm, Ventspils Tūrisma informācijas centrs piedāvā iespēju ielūkoties vietās, ko iekļaut Ventspils apskates plānā tad, kad laikapstākļi nelutina un nav piemēroti pastaigām pilsētā. Apmeklējot Ventspili, padariet lietainu dienu par prieka pilnu piedzīvojumu!
Jau šajā nedēļas nogalē šlāgerfestivāls
03.07.2019 - 09:13
6.jūlijā plkst.20.00 Ventspilī, Reņķa dārzā, ikviens aicināts apmeklēt šlāgerfestivālu "Uz dziesmotā viļņa", kurā visu laiku iecienītākās estrādes melodijas izpildīs vairāk nekā 30 populāri dziedātāji un grupas, savukārt muzikālo priekšnesumu starplaikos apmeklētājus priecēs harizmātiskie pasākuma vadītāji - Latvijas Nacionālā teātra aktrise Marija Bērziņa un Dailes teātra aktieris Ģirts Ķesteris.
Tukumā atkal svinēs “Precību spēles”
02.07.2019 - 16:25
No 11. līdz 14.jūlijam Tukumā atkal svinam pilsētas un novada svētkus “Precību spēles Tukumā”, kuru pamatā ir sena tradīcija – Precību tirgus. Tirgus 20.gadsimta 30.gados bijis ļoti populārs un pazīstams visā Latvijā, uz kuru devies ikviens - jauns vai vecs, bet brīvs, lai noskatītu sev otro pusi un nākamā gadā varētu dzert kāzas.
Brīvdienās uz velosipēda ar nakšņošanu pie jūras
02.07.2019 - 09:10
Jau šajā nedēļas nogalē, notiks pirmais velomaratons, "Mani pirmie 100km ar velosipēdu", ko organizē veloceļojumu biedrība "Latvelo" sadarbībā ar Ventspils pilsētas domes Tūrisma informācijas centru. Trīs dienas dalībniekiem ceļā būs iespēja pabūt Ventspils un Ventspils novada skaistākajās vietās, nakšņot teltīs, baudīt dabu un vakara sarunas kopā ar līdzbraucējiem. Velobrauciens ir bezmaksas!
Baudi un iedvesmojies Talsu pilsētas svētkos
01.07.2019 - 10:37
No 5. līdz 7. jūlijam notiks Talsu pilsētas svētki 2019! Esam sarūpējuši spilgtu programmu, īpašu uzmanību veltot, lai pilsētas svētku tradīcijas bagātinātu ar jaunām un vēl nebijušām aktivitātēm.
Izbaudi vasaras atpūtu Ventspilī!
24.06.2019 - 13:24
Vasaras siltās dienas vedina sapņot par to, kur pavadīt brīvdienas. Ja esi domājis par brīvdienām pie jūras, skaistā pilsētvidē ar krāšņu un dzīvu vecpilsētu, smaržīgiem ziediem, kultūras un izklaides pasākumiem, tad mums ir piedāvājums tieši Tev! Ventspils priecē ar vasarīgiem jaunumiem un pasākumiem, aicina apmeklēt tūrisma objektus, kā arī pavadīt laiku pie jūras un dabas kopā ar ģimeni un draugiem.
Izdziedāsim un izdejosim vasaras saulgriežus kopā Tukuma pusē
18.06.2019 - 14:34
Jūnija noslēgumā, ko saistām ar pirmā vasaras mēneša aizvadīšanu, vēl tikai sagaidāmi vasaras saulgrieži, kuros neiztikt bez tradīciju cildināšanas un kārtīgām svinībām. Lustīgs prāts, pozitīvas emocijas, lai uzturētu svētku noskaņu ne tikai sirdī, bet arī apkārtējo acīs.
Lai lustīgs Līgo Talsu pusē!
18.06.2019 - 11:13
Dažāda pieredze un aktivitātes arī Talsu novadā, pateicoties gaidītākajiem vasaras svētkiem. Iespēja apgūt siera siešanu, vainadziņu pīšanu vai piedzīvot latviskām tradīcijām piepildītu Līgo nakti. Tas viss šeit pat blakus – atliek izvēlēties, kurp doties.