Tukumā atkal svinēs “Precību spēles”
02.07.2019 - 16:25
No 11. līdz 14.jūlijam Tukumā atkal svinam pilsētas un novada svētkus “Precību spēles Tukumā”, kuru pamatā ir sena tradīcija – Precību tirgus. Tirgus 20.gadsimta 30.gados bijis ļoti populārs un pazīstams visā Latvijā, uz kuru devies ikviens - jauns vai vecs, bet brīvs, lai noskatītu sev otro pusi un nākamā gadā varētu dzert kāzas.
Brīvdienās uz velosipēda ar nakšņošanu pie jūras
02.07.2019 - 09:10
Jau šajā nedēļas nogalē, notiks pirmais velomaratons, "Mani pirmie 100km ar velosipēdu", ko organizē veloceļojumu biedrība "Latvelo" sadarbībā ar Ventspils pilsētas domes Tūrisma informācijas centru. Trīs dienas dalībniekiem ceļā būs iespēja pabūt Ventspils un Ventspils novada skaistākajās vietās, nakšņot teltīs, baudīt dabu un vakara sarunas kopā ar līdzbraucējiem. Velobrauciens ir bezmaksas!
Baudi un iedvesmojies Talsu pilsētas svētkos
01.07.2019 - 10:37
No 5. līdz 7. jūlijam notiks Talsu pilsētas svētki 2019! Esam sarūpējuši spilgtu programmu, īpašu uzmanību veltot, lai pilsētas svētku tradīcijas bagātinātu ar jaunām un vēl nebijušām aktivitātēm.
Izbaudi vasaras atpūtu Ventspilī!
24.06.2019 - 13:24
Vasaras siltās dienas vedina sapņot par to, kur pavadīt brīvdienas. Ja esi domājis par brīvdienām pie jūras, skaistā pilsētvidē ar krāšņu un dzīvu vecpilsētu, smaržīgiem ziediem, kultūras un izklaides pasākumiem, tad mums ir piedāvājums tieši Tev! Ventspils priecē ar vasarīgiem jaunumiem un pasākumiem, aicina apmeklēt tūrisma objektus, kā arī pavadīt laiku pie jūras un dabas kopā ar ģimeni un draugiem.
Izdziedāsim un izdejosim vasaras saulgriežus kopā Tukuma pusē
18.06.2019 - 14:34
Jūnija noslēgumā, ko saistām ar pirmā vasaras mēneša aizvadīšanu, vēl tikai sagaidāmi vasaras saulgrieži, kuros neiztikt bez tradīciju cildināšanas un kārtīgām svinībām. Lustīgs prāts, pozitīvas emocijas, lai uzturētu svētku noskaņu ne tikai sirdī, bet arī apkārtējo acīs.
Lai lustīgs Līgo Talsu pusē!
18.06.2019 - 11:13
Dažāda pieredze un aktivitātes arī Talsu novadā, pateicoties gaidītākajiem vasaras svētkiem. Iespēja apgūt siera siešanu, vainadziņu pīšanu vai piedzīvot latviskām tradīcijām piepildītu Līgo nakti. Tas viss šeit pat blakus – atliek izvēlēties, kurp doties.
Līgosim kopā Ventspilī!
17.06.2019 - 15:40
Jestri pavadīsim Līgo vakaru un sagaidīsim Dzirnavu laukumā, Reņķa dārzā un Jūrkalnē!
Ventspils draudzīga arī suņiem
13.06.2019 - 21:16
Mūsdienās cilvēka labākie draugi – suņi tiek uztverti tāpat kā ģimenes locekļi, viņiem ir svarīga drošības sajūta, draudzība un brīvā laika pavadīšana kopā. Ventspils tūrisma informācijas centrs (TIC) apkopojis informāciju, ko iespējams apmeklēt Ventspilī ar suņiem. Apkopotā informācija būs noderīga gan vietējiem iedzīvotājiem, gan pilsētas viesiem, kuri, dodoties uz Ventspili, plāno ceļojumā līdzi ņemt savus ķepainos draugus.
Līgo svētki Kandavā - izrāde
13.06.2019 - 13:52
Līgo svētkos 23. jūnijā Kandavas brīvdabas estrādē "Ozolāji" tiks izrādīta režisora Voldemāra Šoriņa iestudēta izrāde "Preilenīte", bet pēc izrādes būs zaļumballe, kurā spēlēs tādas populāras latviešu mūzikas grupas kā "Dakota", "Credo" un "Roja".
Apskatei atvērta Ventspils mākslinieku gleznu galerija
07.06.2019 - 12:29
Līdz ar vasaras iestāšanos, jaunas vēsmas pilsētā ienesusi mākslinieku piederumu veikalā teju atvērtā „Žagatas galerija”, kurā no jūnija sākuma līdz pat septembrim būs apskatāma vietējo mākslinieku darbu izstāde. Līdz ar to pilsētā būs vēl viena vieta, kur gan ventspilniekiem, gan arī pilsētas viesiem uz brīdi ienākt un piemirst ikdienas steigu.