Rojas pludmale

Rojas novada pludmale ir lieliska atpūtas un rekreācijas vieta ikvienam klusuma, dabas un jūras mīļotājam, kā arī tiem, kas vējainākā laikā vēlas baudīt ekstrēmākas izjūtas.
Rojas pludmale
Šeit iespējams ne tikai ļauties saules stariem un jūras vilinājumam, bet arī nodarboties ar dažādām sporta aktivitātēm, kā pludmales volejbolu, futbolu, bērniem ir pieejams jauks rotaļu laukums. Atļautās vietās jūrā iespējams izbraukt ar ūdens motocikliem vai nodarboties ar kaitbordu, kā arī piekopt dažādas citas ekstrēmākas sportiskās aktivitātes. Vasaras sezonā pludmalē atrodas jauks vides mākslas objekts - „Zilais Cerību sivēns", darba autors ir mākslinieks no Rojas -  Māris Grosbahs. Pludmale ir labiekārtota ar tualetēm pārģērbšanās kabīnēm, koka pastaigu laipām, soliņiem. Vasarā pludmales teritorijā darbojas pludmales kafejnīca, kur iespējams baudīt atspirdzinošus dzērienus un nedēļas nogalēs ļauties dejām pludmales smiltīs.

Pludmales teritorija ir pielāgota cilvēkiem ar invaliditāti - pielāgotas pastaigu laipas, labierīcības, skatu platformas. Arī cilvēkiem ratiņkrēslos tagad ir iespējams nokļūt līdz jūrai un baudīt neaizmirstamus brīžus. Auto stāvlaukumā speciālas invalīdu stāvvietas. Pludmales auto stāvlaukumā pieejams arī bezmaksas wi-fi internets.
2015.g.pavasarī tika atklāts jauns, plašs bērnu rotaļu laukums ar vairākiem jūrniecības tēmai atbilstošiem rotaļu laukuma elementiem-zemūdene, kuģi, u.c. Rotaļu laukuma teritorija ir labiekārtota ar atpūtas soliņiem, atkritumu urnām un pastaigu laipām.
Atrašanās vieta
Ostas iela, Roja, Rojas novads
Pakalpojumu iespējas
  • Pieejams cilvēkiem ar kustību traucējumiem
  • Laukums sporta spēlēm
  • Spēļu laukumi
  • Aktivitātes bērniem
  • Peldvieta
  • Informācijas stendi
  • Autostāvvieta
Kontakti