Izbrauciens ar atpūtas kuģīti "HippoCampus"

Uz kuģīša ērti var justies līdz 10 pieaugušu cilvēku. Kopējais jaukais piedzīvojums varētu sākties no Ventspils Jahtu ostas (Medņu iela 42) un turpināties vienā no diviem virzieniem.
Izbrauciens ar atpūtas kuģīti "HippoCampus"
Uz kuģīša piedāvājam gardas uzkodas un atspirdzinošus dzērienus, pasūtot vismaz 3 darba dienas pirms atpūtas ar mums. Iespējama aktīvā ūdens atpūta - stāvairēšana, peldēšanās, snorkelēšana.

Mierīgākas atpūtas piekritējiem tik piedāvāti izbraucienu pa Ventas upi, izbraucot cauri ostas aktīvajai zonai (gar kravu termināļiem), zem 3 Ventspils tiltiem, un tālāk jau gar zaļajiem Ventas krastiem līdz pat Zlēku tiltam. Brauciena laikā aizraujoši stāstījumi par ostu, Ventu, jūras piekrasti, kā arī kapteiņa dēkām tālās pasaules jūrās.

Ekstrēmāku izjūtu cienītājiem labos laika apstākļos tiek piedāvāti izbraucieni gar jūras piekrasti līdz Staldzenes stāvkrastam, vai gar centrālo pilsētas pludmali uz Užavas pusi. Staldzenes stāvkrasts ir aptuveni puskilometru garš un līdz 8 metru augsts krasta posms, kur izbaudīt samērā mežonīgu piekrastes ainavu. Brauciens līdz Staldzenes pludmalei un atpakaļ ilgst aptuveni 2 stundas.

Iepriekš vienojoties, iespējami arī tālāki jūras izbraucieni līdz Pāvilostai, Kolkai vai kādai no Igaunijas salām.
Atrašanās vieta
Bāzēšanās vieta: Jahtu osta, Medņu iela 42, Ventspils, Latvija, LV3601
Darba laiks
Iepriekš rezervējot!
Apmaksas veidi
Skaidrā naudā
Kontakti
Sociālie tīkli
Skype: @dbriedis50
Valodas, kurās apkalpo
RU    EN    LV