Saldumu tūre Saldū

Saldumu tūre ir piedāvājums pēc izvēles paviesoties kādā no saldumu ražotnēm Saldus novadā. Saldumu tūres saldumus un suvenīrus iespējams iegādāties kafejnīcā "Ziemeļbeķereja".
Saldumu tūre Saldū
 Piena konfektes "Gotiņa"
  Saldus pārtikas kombinātā iespējams iepazīties ar piena konfekšu " Gotiņa " ražošanas procesu, noskatīties īpašu filmu par konfekšu tapšanu un tās nodegustēt. Kad būsiet secinājuši, kuras konfektes visgaršīgākās, turpat varēsiet tās arī iegādāties. Saldus pārtikas kombināts piedāvā dažāda veida piena konfektes, krēmus un marmelādes no dabīgām ogām.
Adrese: Lielā iela 9a, Saldus Kontakti: 29262541,63881440 saldusgotina@inbox.lv, www.saldusgotina.lv
Nokļūšana: Lai aizbrauktu uz Saldus pārtikas kombinātu, no Saldus centra jābrauc pa Lielo ielu, tad jānogriežas no Lielās ielas uz Skolas ielu un pēc tam uz Tirgotāju ielu.
 
Dažādu veidu medus, ziedputekšņi un citi bišu produkti
  Apciemojot biškopi Jāni Vainovski Blīdenes "Kārēs", varēsiet uzzināt daudz jauna par medu un bitēm, nogaršot dažādu augu un ziedu medu (tostarp arī latvāņu!),dažādus maisījumus- ogas ar medu, bišu maizi un dažādu veidu ziedputekšņus. Tur iespējams pašam piedalīties vaska sveču liešanas procesā un iegādāties dažādu formu vaska sveces. Vasarā visiem drosmīgajiem dota iespēja pavadīt aizraujošu dienu bišu dravā un sarīkot fotosesiju.
Ekskursijas cena: 15 Eur/h
Ekskursijas ilgums: mazā grupa (līdz 15 cilvēkiem) - 1 stunda
Lielā grupa (vairāk kā 15 cilvēki) - 1,5 - 2, 5 h
Adrese: "Kāres", Brocēnu novads. Kontakti: 29497903, meduspils@inbox.lv, www.meduspils.lv Nokļūšana: Lai nokļūtu "Kārēs", braucot no Rīgas, nākamajā ceļā aiz Stūru pagrieziena jānogriežas pa kreisi. Izbraucot cauri mežam, "Kāres" ir pirmā māja kreisajā pusē.
SIA "Saldus Maiznieks" produkcijas degustācija
  SIA "Saldus Maiznieks" piedāvā iespēju vērot maizes tapšanas procesu un apskatīt, kā tiek gatavoti konditorejas izstrādājumi, degustēt maizīti, kura tikko nākusi no krāsns.
Adrese: Kuldīgas iela 88, Saldus.
Pieteikšanās: 63807590, 29375296 vai sūtot e-pastu: info@saldusmaiznieks.lv
Lai nokļūtu SIA "Saldus Maiznieks", pie apvedceļa Rīga-Liepāja apļa jānogriežas Kuldīgas virzienā. Maiznīca atrodas pirms pirmās dzelzceļa pārbrauktuves kreisajā pusē.
Mājas saldējums

Brīvdienu mājā „Brekši" interesentu grupas uzņem saimniece Vineta Stepiņa, piedāvājot nogaršot dažāda veida mājas saldējumu un sorbetu. Gardā kāruma degustāciju iespējams apvienot ar saimnieces gādātām pusdienām grupai. Pieejama arī ainaviska piknika vieta pie Pakuļu ūdenskrātuves. Adrese: „Brekši", Zirņu pagasts
Kontakti: +371 29245117
Nokļūšana: Lai nokļūtu „Brekšos", braucot no Saldus, no šosejas Rīga-Liepāja uzreiz aiz autobusu pieturas "Bukupe" jānogriežas pa labi, tad pirmajā ceļā vēlreiz pa labi.
Atrašanās vieta
Saldus, Saldus novads, LV-3801
Pakalpojumu iespējas
  • Aktivitātes bērniem
  • Praktiskās darbnīcas
  • Gida pakalpojumi
Kontakti
Valodas, kurās apkalpo
RU    EN    LV