Kuldīgas aktīvās atpūtas centrs

Kuldīgas TIC tika izveidots 1994.gada oktobrī kā Kuldīgas domes un Kuldīgas rajona padomes kopīgs uzņēmums ar mērķi veicināt Kuldīgas pilsētas un rajona tūrisma attīstību un nodrošināt informāciju par Kuldīgas tūrisma iespējām, veidojot pozitīvu un pievilcīgu Kuldīgas tēlu Latvijā un ārzemēs.
Kuldīgas aktīvās atpūtas centrs

Kuldīgas AAC ir izveidojis un organizējis vairākus inovatīvus un Latvijā nebijušus pasākumus un tūrisma produktus - "Padomju šarma šovu", Vislatvijas padomju auto salidojumu, Velodiena Kulgīgā, Ģimenes Veselības dienas, dažādas oriģinālas aktivitātes Kuldīgas svētkos.

Kuldīgas AAC piedalās arī inovatīvu tūrisma projektu izveidē. Projekta "Hansa Pasage" ietvaros tika radīts pirmais tūrisma demonstrācijas maršruts Latvijā, pielietojot globālās pozicionēšanas sistēmas tūrismā (GPS).

Projektu rezultātā Kuldīgas TIC izveidojis arī lielāko velonomu Latvijā ar 200 nomas velosipēdiem. Katru gadu TIC izveido jaunus velomaršrutus pa Kuldīgas apkārtni, kas aprīkoti ar zīmēm un marķējumu dabā un profesionālām velotūrisma kartēm un GPS.

Kuldīgas AAC savā pastāvēšanas laikā saņēmis vairākus valsts apbalvojumus, diplomus un pateicības rakstus tūrisma nozarē. 2004.gadā Kuldīgas AAC kā viens no pirmajiem uzņēmumiem Latvijā saņēma sertifikātu "Bērniem draudzīgs uzņēmums".

2007.gadā Kuldīgas AAC sagatavoja projekta pieteikumu, kā rezultātā Kuldīga saņēma titulu "Eiropas izcilākais tūrisma galamērķis" Eiropas Komisijas, Latvijas Republikas Ekonomikas ministrijas un Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) izsludinātajā konkursā.

Kuldīgas AAC ir viens no Kurzemes tūrisma asociācijas dibinātājiem un sadarbojas ar Tūrisma attīstības valsts aģentūru, asociāciju "Lauku ceļotājs", Latvijas tūrisma aģentu asociāciju "ALTA" un citām profesionālām tūrisma asociācijām.

Kuldīgas AAC piedāvā tūrisma informāciju, kartogrāfiskos materiālus, gidu pakalpojumus, naktsmītņu rezervāciju, suvenīrus, velo nomu individuāliem ceļotājiem un grupām, tematisko pasākumu organizēšanu. 

Atrašanās vieta
Baznīcas iela 17, Kuldīga, LV-3301
Darba laiks
Oktobris - Aprīlis

Pirmdiena - Piektdiena 9:00 - 17:00

Maijs - Septembris

Pirmdiena - Piektdiena 9:00 - 17:00;

Sestdiena 10:00 - 15:00;

Svētdiena 10:00 - 15:00

Apmaksas veidi
Bezskaidras naudas
Pakalpojumu iespējas
  • Tematiskie pasākumi
  • Informācijas punkts
  • Suvenīri
  • Informācijas stendi
  • Internets
  • Bezvadu internets
  • Velo noma
Kontakti
Sociālie tīkli
Valodas, kurās apkalpo
RU    EN    LV