Sabiles tūrisma informācijas centrs

Sabiles TIC izveidots 2001.gadā ar Reģionālā fonda atbalstu. Sākumā tas bija paredzēts kā centrs, kas palīdz uzņēmējiem un pašvaldības iestādēm sagatavot projektu pieteikumus dažādiem fondiem, sastādīt biznesa plānus. Regulāri tika veidota un papildināta fondu datu bāze, vākta informācija par kārtējiem projektu konkursiem.
Sabiles tūrisma informācijas centrs

Sabiles novada TIC uzdevums ir vākt un apkopot tūrisma informāciju par Sabiles novadu, veidot sadarbību Abavas ielejas ietvaros, ar citiem TIC Latvijā. Organizēt ekskursijas, sniegt konsultācijas klientiem, kas iegriežas centrā. Organizēt seminārus uzņēmējiem, kas darbojas tūrisma jomā.

2001.gadā centrs iesāka veikt pašvaldības informācijas centra funkcijas. Tiek veidota novada avīze kā vispusīgs informācijas līdzeklis par novadā un pašvaldībā notiekošo novada iedzīvotājiem. Plānots veidot un izdot pašvaldības informatīvo materiālu ar visu iedzīvotājiem nepieciešamo informāciju. Nākotnē paredzēts, ka centrā tiks sagatavoti dokumenti, kas nepieciešami iedzīvotājiem, lai nokārtotu savus jautājumus novada domē.

2010.gada tūrisma sezonā Sabilē strādā Talsu novada tūrisma informācijas centra darbinieks.

Atrašanās vieta
Pilskalna iela 6, Sabile, Talsu novads, LV-3294
Darba laiks
Pirmdiena 9:00 - 17:00
Otrdiena - 9.00-18.00
Trešdiena  9:00 - 17:00
Ceturtdiena 9:00 - 17:00
Piektdiena - 9.00-16.00
Sestdiena, Svētdiena: slēgts. 
Pakalpojumu iespējas
  • Suvenīri
  • Autostāvvieta
  • Gida pakalpojumi
Kontakti
Sociālie tīkli
Valodas, kurās apkalpo
DE    RU    EN    LV