Jaunmoku pils aicina pieteikt dalību “Rudens tirdziņam”!
3. oktobrī, svētdien, Jaunmoku pils parkā no plkst. 11:00 – 16:00 norisināsies “Rudens tirdziņš”. Amatnieki un mājražotāji tiek aicināti pieteikt savu dalību līdz 1. oktobrim!
Kino, koncerti, diskotēka un notikumi ģimenēm — “Liepājas Mākslas forums” jau šajā nedēļas nogalē
Jau šīs nedēļas izskaņā — piektdien, 24. septembrī plkst. 18.00 līdz ar laikmetīgās mākslas izstādes “Izolācija” atvēršanu tiks atklāts jau septītais mūsdienu mākslas, mūzikas un starpžanru festivāls “Liepājas Mākslas forums”. Trīs dienu laikā — no piektdienas līdz svētdienai — apmeklētāji aicināti piedzīvot Eiropas kino seansus, džeza, laikmetīgās kormūzikas un kamermūzikas koncertus, dejas un kustību izrādes, izzinošas sarunas un meistarklases, kā arī “Liepājas Leļļu teātra” pirmizrādi.
Liepājas Olimpiskā centra  Baseins&SPA atsāk darbu!
Liepājas Olimpiskā centra peldbaseinu un SPA komplekss ir atsācis darbu, ievērojot visus drošības pasākumus un Ministru kabineta noteiktos ierobežojumus.
 Darbu atsāks Ventspils  Ūdens piedzīvojumu parka Ūdens atrakciju un SPA zona
No otrdienas, 21.septembra, pēc ilgāka pārtraukuma darbu atsāks Ūdens piedzīvojumu parka Ūdens atrakciju un SPA zona.
Ieplāno Liepāju kopā ar ģimeni vai klasesbiedriem!
Kur doties ekskursijā ar klasesbiedriem vai kopā ar savu ģimeni? Jūra rokas stiepiena attālumā, bērniem droša un piemērota vide, skaista daba un lieliski atpūtas piedāvājumi – tas viss vilina uz Liepāju.
Pasākumu kalendārs