Ventspils pusē ieskandinās vasaras saulgriežus
Līgo un Jāņi ir vieni no gaidītākajiem svētkiem Latvijā. Sagaidot vasaras saulgriežus, Ventspils un arī novads iemirdzēsies ugunskuru gaismās un skanēs Līgo dziesmas. Lai lustīgāka svinēšana, Ventspils TIC ir apkopojis pasākumus un aktivitātes, kas notiks Līgo svētku laikā.
 Četros pagastos notiks autofotoorientēšanās | Ventspils novads
No 23. līdz 28. jūnijam Tārgalē, Ancē, Zlēkās un Piltenē notiks autofotoorientēšanās pasākums no “Jāņiem līdz Pēteriem”.
Ventspils Digitālais aicina pietiekties ģimeņu un grupu darbnīcām “Tehnotopia”
Sākoties skolēnu vasaras brīvlaikam, Ventspils Digitālais centrs sagatavojis nebijušu piedāvājumu ģimenēm un grupām – izzinošas un aizraujošas darbnīcas “Tehnotopia”. Darbnīcas lieliski papildinās dzimšanas dienas svinības vai kādu citu pasākumu, kā arī būs lieliska brīvā laika pavadīšanas iespēja.
Svinīgi tiks atklāts Sabiles mākslas, kultūras un tūrisma centrs
Piektdien, 18. jūnijā, plkst. 17.30 svinīgi tiks atklāts Sabiles mākslas, kultūras un tūrisma centrs, Strautu ielā 4, Sabilē (atjaunotās sinagogas ēkā).
Baudi ziedus, dzeju un mūziku Māra Čaklā skvērā!
No 16. līdz 17. jūnijam nāc uz M. Čaklā skvēru baudīt noskaņu, ko radīs ziedi, dzeja un mūzika. Atzīmējot Māra Čaklā jubileju, Saldus TIKS centrs sadarbībā ar floristiem un noformētājiem ir sagatavojuši sveicienu dzejnieka un Saldus Goda pilsoņa dzimšanas dienā.
Pasākumu kalendārs