Brīvdienu māja "Namelis"

2. vieta grupā "Brīvdienu mājas" konkursā "Labākais izmitināšanas uzņēmums Ventspilī 2018. gadā".
 Brīvdienu māja "Namelis"

100 gadus vecs namiņš, kas atrodas Ventspils klusajā rajonā. Nepilnas stundas gājienā ir plaša, smilšaina pludmale (~3 km), bet līdz pilsētas centram ir pusstundas gājiens. Apmēram kilometru no mājas atrodas Venta.

Viesu rīcībā ir TV, WI-FI internets, veļas mašīna un žāvētājs, gludeklis, gludināmais dēlis. Piedāvā ceļvežus, kartes un citu aktuālu tūrisma informāciju.

Piedāvā nomāt velosipēdus gan lieliem, gan maziem, arī bērnu velo sēdeklīšus.

Nakšņotājiem, kas apmetušies „Namelī”, kā papildus pakalpojums tiek piedāvāta pirts. Tā tiek kurināta ar malku.

Viesu rīcībā pie mājas ir plašs pagalms. Tas ar šūpolēm un smilšu kasti īpašu prieku sagādās bērniem, bet lielajiem būs iespēja pamētāt bumbu basketbola grozā. Lielu teritorijas daļu aizņem zāliens, ir puķudobes, augļu koki un dažādi košumkrūmi. Izveidota speciāla nojume galdam un krēsliem. Ir iespēja izmantot grilus – gan ogļu, gan malkas.

Garantējot drošību, pagalma auto stāvvietā iespējams novietot pat līdz 5 automašīnām. Pagalmu no ielas aizsedz augsts dzīvžogs, tādējādi radot nošķirtības un miera sajūtu. Pavasarī vakaros var klausīties lakstīgalu dziesmās, pašam jūtoties kā dabas daļai. Kopējais gultu skaits naktsmītnē – 10, nepieciešamības gadījumā piedāvājam 2 saliekamās bērnu gultiņas.

Atrašanās vieta
Piltenes iela 28, Ventspils
Pakalpojumu iespējas
Gultu skaits: 10
  • Dušas un tualetes
  • TV
  • Piknika vieta
  • Internets
  • Autostāvvieta
  • Viesu virtuve
Kontakti
Valodas, kurās apkalpo
RU    EN    LV