Tēviņu mājas vīns

Nodarbojas ar mājas vīna gatavošanu no pašu dārzā un savvaļā ievāktiem augļiem un ogām.
Tēviņu mājas vīns
Katru gadu vīnu sortiments atšķiras. Tas atkarīgs no dabas dāsnuma. Ja vienu gadu pīlādži lūzt no ogu smaguma, tad nākošajā gadā var būt neražas gads. Visi vīni tiek gatavoti no svaigi ievāktiem augļiem, ogām un to sulām. Izņēmums ir ledus vīni, kuri tiek gatavoti no saldētām ogām vai augļiem. Vīnu gatavošanas procesā tiek izmantoti tradicionālie vīna raugi, jo tikai tā var iegūt kvalitatīvu gala produktu. Ir vīni, kurus raudzē no izspiestas sulas, bet ir tādi, kuru raudzēšanas sākuma procesā tiek izmantots ogu biezenis. Vīnu stabilizēšanas- nogatavināšanas procesā tiek izmantots ozols.
Iespējams vīna darītavu arī apskatīt. Vīndaris pastāstīs par vīna tapšanas procesu no ogas un augļa līdz baudai. Vīna baudīšana omulīgā gaisotnē vīnotavā vai dārza terasē. Vasaras sezonā viesiem tiek piedāvāta pastaiga pa saimniecības dārzu, kurš sastāv no iekoptās un dabas veidotās daļas.

Saimniecībā īpaši gaidīti Vecmeitu ballīšu rīkotāji, jaunlaulātie, kā arī citu nozīmīgu dzīves notikumu svinētāji. Katram notikumam un personai iepriekš tiks sagatavots pārsteigumu, vai tiks nodrošināta iespēja pašu rokām noformēt vīna pudeli.

Bērniem un atturībniekiem tiek piedāvātas sulas no saimniecības dārza veltēm.

Pēc iepriekšējas vienošanās mājas saimnieks jums iekurs āra pannu, un jūs varēsiet pagatavot līdzpaņemto maltīti un baudīt to kopā ar vīnu.

Atrašanās vieta
"Tēviņi", Zemītes pagasts, Kandavas novads, LV-3135
Darba laiks
Iepriekš pieteikties.
Apmaksas veidi
Vīnu degustācija + ekskursija sākot no 3€
Pakalpojumu iespējas
  • Telšu vietas
  • Ugunskura vieta
  • Gida pakalpojumi
  • Piknika vieta
  • Autostāvvieta
Kontakti
Sociālie tīkli
Valodas, kurās apkalpo
RU    LV