TUKUMĀ NOTIKS LATVIJĀ PIRMAIS FIGŪRU SKICĒŠANAS UN MŪZIKAS FESTIVĀLS
Kopiena “Drink and Draw Latvia” kopā ar draugiem un sadarbības partneriem aicina uz skicēšanas un mūzikas festivālu “saMAŅA”, kas 13. un 14. augustā notiks Tukumā, “Tukku Magi” teritorijā.
6. un 7. augustā vērsies Leišmalītes mājas kafejnīcu durvis
Dienvidkurzemes novada Priekules un Vaiņodes apkārtnē 6. un 7. augustā atvērsies 11 mājas kafejnīcas, kas pārsteigs gan ar gardiem ēdieniem, gan neparastām iespējām apmeklētājiem. Būs jau zināmas, tradicionālas garšas, gan varēs nogaršot šefpavāru šedevrus, kas liks garšas kārpiņām pabrīnīties.
Liepājā uzstāsies unikālais austrāliešu folkroka dziedātājs Kaurna Kronins
6. augustā Liepājā, Beberliņu atpūtas parkā savas Eiropas turnejas ietvaros koncertu sniegs pasaulē atzītais mūsdienu folka mūzikas žanra pārstāvis Kaurna Kronins (Kaurna Cronin) no Austrālijas, kas nupat klajā laidis savu astoto studijas albumu “Harsh Beauty”.
Mana unikālā Latvijas ainava
Aicinām iesaistīties ainavu aktivitātē “Mana unikālā Latvijas ainava”, kura tiek organizēta Valsts pētījumu programmas projektā LandLat4Pol “Ilgtspējīga zemes resursu un ainavu pārvaldība: izaicinājumu novērtējums, metodoloģiskie risinājumi un priekšlikumi” (Nr. VPP-VARAM-ITAZRI-2020/1-0002).
Ventspils pilsētas svētkos tiks mainīta uguņošanas vieta
Ventspils Pilsētas svētku aktīvākās dienas – 6. augusta noslēguma koncerts notiks Ostas ielas promenādē pie Vecā Spīķera, kā jau sākotnēji plānots.
Pasākumu kalendārs