Aicina uz septīto tikšanos Tiguļkalnā
2. jūnijā plkst. 20 jau septīto reizi Talsos norisināsies Raimonda Tigula brīvdabas mūzikas koncerts Tiguļkalnā, kurā būs dzirdama Raimonda Tigula un Pētera Vaska mūzika, informē rīkotāji.
Muzeju nakts pasākumi Talsos
Sestdien, 19.maijā Talsu novada muzejs un Latvijas Lauksaimniecības muzejs gaidīs apmeklētājus no 19:00 līdz pusnaktij. Šogad muzeju nakts pasākumus caurvij šūpuļa tēma.
Rally Talsi 2018
Latvijas rallija čempionāta 2018. gada sezonas trešais posms Rally Talsi, kura laikā, jau šajā nedēļas nogalē, 18. un 19. maijā, skatītājus priecēs ne mazāk kā pussimts autosportistu no Latvijas, Baltijas, kā arī tālākām valstīm. Talsu novada apkārtnē tiks noskaidroti uzvarētāji gan Latvijas rallija čempionāta ietvaros, gan vēsturisko auto rallija ieskaitēs, kā arī desmito reizi tiks pasniegts prestižais Čempionu Kauss.
Muzeju nakts Ventspils muzejā
Starptautiskajā muzeju naktī 19.maijā Ventspils muzejs gaida viesus
Saldus novads ielūdz uz svētkiem 25. un 26. maijā
Saldus novada svētku programma šogad veidota īpaši krāsaina - svētku noskaņas un prieku radīs gājiens, amatiermākslas kolektīvu uzstāšanās un sporta, mākslas, kultūras aktivitātes visām paaudzēm, kā arī viesu - lietuviešu grupas ""Daddy was a milkman", grupas "DaGamba" un citu Latvijā zināmu izpildītāju priekšnesumi.
Pasākumu kalendārs