Baltijas jūras piekrastes apmeklētāju monitorings šogad norisinās līdz 31.augustam.
Cilvēki ar dažādām interesēm pie jūras: atpūsties, sauļoties, izrādīties, peldēties, vērot putnus, skriet, tikties ar draugiem, spēlēt pludmales volejbolu, vērot saulrietu, doties pārgājienos, meditēt, vērot vētras un izjust negaisu.
2. augustā mūzika skanēs arī Saldus ezerā
2. augusta vakarā plkst. 21.00 uz platformas Saldus ezerā uzstāsies dziedātājs, komponists un dzejnieks Lauris Valters, kopā ar Madaru Orolu, Egonu Valteru un Krišjāni Valteru.
Piedzīvojumi un garšas baudījums Ventspils novadā
Garās vasaras brīvdienas ir īstais laiks, lai dotos ceļojumā pa Latviju un iepazītu novadu tūrisma burvību. Ventspils Tūrisma informācijas centrs piedāvā iepazīties ar informāciju par piedzīvojumiem un garšas baudījumiem, ko iespējams piedzīvot Ventspils novadā.
Ventspils pilsētas svētki 2019
No 1. – 4. augustam aicinām uz Ventspils pilsētas svētkiem. Ostas ielas promenādē notiks 19. starptautiskais ziedu paklāju festivāls “Ziedu melodija”. 3. augustā svētku viesus iepriecinās ikgadēji košais svētku gājiens Lielajā prospektā, Betsafe Baltijas Spēkavīru čempionāts un Ventspils Jahtu ostas jauno piestātņu atklāšana, koncertprogramma uz ūdens, filma “Ventspils 700+29” un plkst. 23:00 svētku kulminācija - krāšņs salūts.
Zināmi mākslinieki, kas uzstāsies uz Rozmarijas skatuves Ventspils pilsētas svētkos
Ventspils pilsētas svētkos 3. augustā uz Rozmarijas skatuves koncertēs elektroniskās popmūzikas apvienība "Lali Puna" no Vācijas, ambientās tehnomūzikas parādība "tпсб" no (iespējams) Krievijas, džeza un progresīvās rokmūzikas kolektīvs "Phlox" no Igaunijas, kā arī ģitārmūzikas trio "Ņikto" no Rīgas.
Pasākumu kalendārs