Liepājā ik svētdienu plkst. 14:00 - pastaigas vecpilsētā gida pavadībā
Ik svētdienu pl.14:00 gids ar zaļi sarkano Liepājas karodziņu rokās gaidīs pie koncertzāles "Lielais dzintars" info centra visus, kuri vēlas doties 1,5 h mierpilnā pastaigā, lai iepazītu Liepājas vecpilsētas burvību.
Pasākumi Liepājā no 13. līdz 18.februārim
Šie ir tikai lielākie pasākumi Liepājā. Visi notikumi vienkopus apskatāmi http://kalendars.liepaja.lv (~ 140 pasākumi mēnesī ikviena viesa gaumei)
Apceļo Kurzemi 2018
Kurzemes tūrisma asociācija no 2018. gada 1. marta līdz 31. oktobrim aicina piedalīties akcijā "Apceļo Kurzemi", viesojoties 36 diženās Kurzemes vietās.
Aicinām piedalīties orientēšanās spēlē "Es mīlu Tevi - Saldus"
Godinot mūsu pilsētu un Latviju lielajā jubilejā, akcentēsim savas dzimtās vietas kultūras vērtības un tuvākās apkārtnes vēsturi. Piedāvājam iesaistīties orientēšanās spēlē “Es mīlu Tevi – Saldus!”, kuras norises laiks ir no 14.februāra līdz 1.septembrim un cīnīties par kādu no vērtīgajām balvām.
Martā aicinām uz Rozentāla skriešanas svētkiem Saldū
Atzīmējot slavenā latviešu glezniecības vecmeistara Jaņa Rozentāla 152. dzimšanas dienu, aicinām ikvienu ļauties piedzīvojumam un piedalīties "Rozentāla skriešanas svētkos 2018", kas notiks šī gada 17. martā – mākslinieka dzimšanas dienā un ļaus skatīt Saldu citām acīm – mākslinieka acīm.
Pasākumu kalendārs