17. aprīlī koncertsēriju “Personīgi” turpinās jauno un daudzsološo kamermūziķu “Trio Carmine”
09.04.2021 - 14:36
Sestdien, 17. aprīlī plkst. 19.00 Liepājas koncertzāles “Lielais dzintars” koncertsēriju “Personīgi” tiešsaistes video koncertā turpinās kameransamblis “Trio Carmine”, kurā apvienojušies vieni no spilgtākajiem jaunās paaudzes mūziķiem. Latviešu klarnetiste Anna Gāgane, vijolniece Magdalēna Geka, kā arī šveiciešu pianists Lūkass Loss (Lukas Loss) ir pieredzējuši kamermūziķi un daudzu starptautisku konkursu laureāti.
9. aprīlī Liepājas Simfoniskā orķestra simfoniju cikla noslēgumā skanēs Čaikovska mūzika
09.04.2021 - 14:29
Ar Pētera Čaikovska Ceturto jeb Liktens simfoniju 9. aprīlī noslēgsies Liepājas Simfoniskā orķestra tiešsaistes koncertcikls “Simfonija TUVĀK”, kas ar katru pārraidi pulcē arvien vairāk skatītāju. Bezmaksas tiešraide no Liepājas koncertzāles “Lielais dzintars” gaidāma pulksten 19.
Vien Ziv zup Ventspilī | Ventspils Piejūras brīvdabas muzejs ar savu senatnīgo noskaņu apbur stāstniekus
08.04.2021 - 12:45
Biedrība „Kūrava“ - Kurzemes kultūras mantojuma centrs izvēlējies Piejūras brīvdabas muzeju, lai iemūžinātu ventspilnieču Ārijas Klēveres un Aijas Kaminskas stāstus. Šie stāsti tiks iekļauti XVI Kurzemes stāstnieku festivāla “Ziv zup” filmā, lai parādītu Ventspils puses dažādos dialekta paraugus. Aicinām apmeklēt attālināto festivālu Kuldīgas pašvaldības mājas lapā 24. aprīlī.
Jaunmoku pils parkā apskatāma ārtelpas izstāde!
06.04.2021 - 08:26
Jaumoku pils parkā ikviens aicināts apskatīt pirmo pils 120. jubilejas izstādi – “Parku labiekārtošanas plāni”. Izstāde ļauj ielūkoties dažu Saldus, Kuldīgas, Talsu mežrūpniecības saimniecību teritorijā esošo dabas objektu, atpūtas vietu, parku labiekārtošanas plānos, kuri atrodas Jaunmoku pils muzeja krājumā. Vienlaikus izstāde ir kā mudinājums Kurzemes apceļotājiem rast jaunus apskates objektus un maršrutus.
Lieldienu aktivitātes Jaunmoku pils parkā!
30.03.2021 - 08:32
Lieldienās Jaunmoku pils parkā varēs sajust pavasara svaigo gaisu, izšūpoties, ripināt līdzņemtās olas, piedalīties Lieldienu izzinošā orientēšanās spēlē, aplūkot izstādi parkā un uzzināt daudz jauna par pils parka objektiem ar 15 QR kodu palīdzību.
Ventspils aicina Lieldienu pastaigā “Oliņ, boliņ, Ventiņ!”
29.03.2021 - 09:18
Sagaidot Lieldienas, katru gadu Ventspils tiek tērpta krāšņās svētku rotās, arī šogad – olas, zaķi un citas tematiskas kompozīcijas priecēs ventspilniekus vairākās pilsētas vietās. Ventspils Tūrisma informācijas centrs (TIC) aicina ikvienu šogad svētku brīvdienās doties Lieldienu pastaigā “Oliņ, boliņ, Ventiņ!”, izmantojot izveidoto karti, apskatīt košos Lieldienu svētku rotājumus un saskaitīt visas pilsētā izvietotās olas.
Lieldienās izmet zaķa cilpas un atrodi šūpoles Ventspilī
29.03.2021 - 09:21
Tuvojas Lieldienu brīvdienas un varam būt lepni, ka cauri gadu tūkstošiem esam saglabājuši senu tradīciju – šūpošanos Lieldienās. Ticējums nosaka vairākas praktiskas lietas, kādēļ vajag daudz šūpoties – lai visu gadu nenāk miegs, lai izvairītos no ļauniem gariem, lai nekož odi un dunduri u.c.
 Izdod Ventspils novada tūrisma ceļvedi ar karti
26.03.2021 - 13:02
Ventspils novada pašvaldība pirmo reizi izstrādājusi tūrisma ceļvedi ar karti. Tās vāku rotā moto "Ventspils novads - videi draudzīga tūrisma galamērķis", jo pašvaldības attīstības progra
Ventspils Būšnieku ezera dabas takā šogad dažādi jaunumi
25.03.2021 - 08:14
Šopavasar Būšnieku ezera dabas taka piedzīvo ievērojamu infrastruktūras pilnveidošanu. Takā uzstādīts jauns taktilais stends, norāžu zīmes, attīrīta un sakārtota vide, kā ezera Austrumu daļā dabas taka tiks papildināta ar septiņām stilizētā formā atveidotām zivju skulptūrām.
Pārgājieni Grobiņas novadā
23.03.2021 - 15:31
Šobrīd pārgājieni, pastaigas ir neatņemama brīvā laika pavadīšana, ko var izmantot ikviens. Doties īsākā vai garākā pārgājienā, tas ir lielisks atpūtas veids un brīvā laika pavadīšana kopā ar ģimeni.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11