Pavasara pastaigu takas un maršruti Ventspils pusē
Daba mostas un gaisā smaržo pavasaris, ledus no upēm plūst uz jūru un atgriežas gājputni… Tā vien gribas to visu ieelpot, vērot un piedzīvot. Garākas un īsākas pastaigas ir veids kā varam baudīt dabas bagātības sev apkārt visu gadu. Ventspils Tūrisma informācijas centrs aicina ejot dabā, pavasarī iedvesmoties no jūras, kāpām, ezeriem, upēm, mežiem, pļavām, purviem, vērot tajos sastopamos augus un sastapties ar dzīvo dabu.
Marts Saldū - norises par godu gleznotāja Jaņa Rozentāla 155. jubilejai
Marta mēnesis Saldus novadā vienmēr ir Jaņa Rozentāla zīmē! Atzīmējot izcilā mākslinieka 155. jubileju, Saldus TIKS centrs, Kapelleru nams un Jaņa Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejs ieplānojuši īpašus svētku notikumus dažādām gaumēm.
Ventspils novadā notiks autofotoorientēšanās pasākums
No 5. līdz 7. martam Ventspils novada Ventas kreisajā krastā – Jūrkalnē, Užavā, Zirās un Vārvē – interesenti varēs piedalīties autofotoorientēšanās pasākumā.
Fakti par Liepāju
Liepāja bieži vien ir noteikusi tendences un bijusi pirmrindniece daudzās jomās Latvijas, Baltijas un pasaules mērogā –gan vēsturiskos notikumos, gan šodienas kontekstā.
Ventspils koncertzāles “Latvija” 1 gada jubilejas pasākums iegūst balvu “Kilograms kultūras 2020”
Sestdien Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio tiešraidē tika pasniegtas Latvijas sabiedrisko mediju gada balvas kultūrā “Kilograms kultūras 2020”. Kategorijā “Pārsteigums” balvu ieguva koncertzāles “Latvija” viena gada jubilejas koncerts-performance “Viens”.
Pasākumu kalendārs