Dienvidkurzeme vilina, pārsteidz un iedvesmo
Atrodi savu noslēpumu | Grobiņa
Piedzīvo Ventspili | Ventspils RODELIS piedzīvojumu parkā
Piedzīvo Ventspili | Zinātnes centrs VIZUM
Piedzīvo Ventspili | Koncertzāle Latvija
Ieplāno Liepāju
Ieplāno Liepāju
Ieplāno Liepāju
Ar rotaļām, tirdziņu un mūziku tiks atklāta Liepājas galvenā egle
Piektdien, 1. decembrī, pulksten 18.00 ar jautru, muzikālu un rotaļīgu pasākumu mirdzošā svētku rotā tiks iedegta Liepājas galvenā egle. Svētku noskaņa Rožu laukumā valdīs visas dienas garumā.
Ances dabas māja aicina uz īpašiem Ziemassvētku brīnumnotikumiem decembra nedēļās nogalēs!
Ventspils novada Ances pagastā notiks kulinārs notikums ģimeņu un draugu kompānijām, kura laikā būs iespēja izbaudīt īstu Ziemassvētku noskaņojumu un gatavošanās prieku nesteidzīgā atmosfērā ar 3 kārtu vakariņām un dažādām svētku aktivitātēm.
Lauku tūrisms kļūst aizvien zaļāks! Šogad 31 saimniecība saņem “Zaļo sertifikātu”
9. novembrī, pulcējoties vides kvalitātes zīmes “Zaļais sertifikāts” komisijai, tika izskatīti 2023. gada pretendenti. Sertifikāts tika pagarināts 20 lauku tūrisma uzņēmumiem, savukārt, 11 uzņēmumi šogad to saņēma pirmo reizi, tādējādi piepulcējoties “Zaļā Sertifikāta” uzņēmumu lokam. Šobrīd visā Latvijā ir 117 “Zaļā Sertifikāta” saimniecību. “Zaļā sertifikāta” saņēmējus vienkopus atradīsiet šeit: celotajs.lv/zalais
Jaunmoku pils Meženītes aicina uz jautru un izzinošu  Ziemassvētku piedzīvojumu
Tuvojas gada baltākie un gaidītākie svētki – Ziemassvētki. Jaunmoku pils Meža muzeja fejas ir ļoti gaidījušas šo laiku, lai atkal satiktos un svinētu svētkus kopā ar bērniem, dodoties izzinošā, jautrā, darbīgā un dabīgā pasakainā ceļojumā programmas “Ballīte pie Meženītēm” ietvaros.
Ziemassvētku egles iedegšana Ventspilī
2. decembrī plkst. 16.00 Ventspilī, Lielajā laukumā aicinām palīdzēt Rūķiem iedegt Ziemassvētku egli. Reizē ar to iemirdzēsies svētku rotājumi visā pilsētā. Muzikālā uzvedumā klātesošos sagaidīs mūziķi Atis Auzāns un Elizabete Zagorska, kā arī Ventspils bērnu vokālie ansambļi.
Pasākumu kalendārs