Dienvidkurzeme vilina, pārsteidz un iedvesmo
Atrodi savu noslēpumu | Grobiņa
Piedzīvo Ventspili | Ventspils RODELIS piedzīvojumu parkā
Piedzīvo Ventspili | Zinātnes centrs VIZUM
Piedzīvo Ventspili | Koncertzāle Latvija
Ieplāno Liepāju
Ieplāno Liepāju
Ieplāno Liepāju
Aicinām uz pastaigu “Izgaismotā Liepāja”, lai kopīgi svinētu Liepājas dzimšanas dienu
Liepājas 399. dzimšanas dienas ietvaros organizētā pastaiga “Izgaismotā Liepāja” šogad norisināsies četrus vakarus – 15., 16., 17. un 18. martā – no plkst. 19.00 līdz 23.00. Šī gada vadmotīvs ir “Jaunatklāj vietējo!” – tā būs iespēja nedaudz novirzīties no ierastā maršruta un ieraudzīt savu pilsētu no cita skata punkta.
Liepājas Simfoniskais orķestris jau 32. reizi aicina baudīt Starptautisko zvaigžņu festivālu
No 9. līdz 23. martam koncertzālē “Lielais dzintars” norisināsies 32. Liepājas Starptautiskais zvaigžņu festivāls ar izcilu pašmāju mākslinieku un arī starptautisku zvaigžņu uzstāšanos.
Grupas DAGAMBA koncerts BACH AGAINST THE MACHINE Ventspilī
Jaunajā koncertprogrammā tikai DAGAMBA mūziķiem raksturīgajā manierē sakausēta akadēmiskās mūzikas tēva, izcilā komponista Johana Sebastiana Baha mūzika un vienas no ietekmīgākajām rokgrupām pasaulē - "Rage Against The Machine" daiļrade.
Jaunmoku pils piedāvā programmu “Pils parka putnu stāsti”
No februāra Jaunmoku pils saviem apmeklētājiem piedāvā jaunu programmu “Pils parka putnu stāsti”. Programmas ietvaros iespējams doties pastaigā pils parkā, papildinot tajā izvietotās putnu barotavas un, ar binokļu palīdzību vērojot, iepazīt Jaunmoku pils parku un tajā esošos putnus.
Saksofonmūzikas svētki Ventspilī | SILVESTERI ORKESTERI, Ventspils Bigbends, Ventspils Kamerorķestris
Jau ierasti februārī norisinās Saksofonmūzikas svētki, atzīmējot Ventspils bigbenda vadītāja, saksofonista un Ventspils Mūzikas vidusskolas pedagoga Renāra Lāča dzimšanas dienu. Šoreiz svētku koncertā līdzās Ventspils Bigbendam pievienosies Ventspils Kamerorķestris un diriģents Aigars Meri, kā arī īpašie viesi - džeza kvintets "Silvesteri Orkesteri", kuri šogad atskatās uz 20 gadiem, kas kopā pavadīti filozofējot un muzicējot.
Pasākumu kalendārs