29. maijā Jaunauces pils dārza svētki
2022. gada 29. maijā Saldus novadā, Jaunauces pagastā, norisināsies tradicionālie Jaunauces pils dārza svētki. Ekskursijas, aktivitātes lieliem un maziem, gardumi, tērpu demonstrācijas un izzinošas lekcijas, kā arī izcils koncerts svētku noslēgumā!
Jau šajā nedēļas nogalē, 21. un 22. maijā, Liepāja aicina uz “Līvas ciema svētkiem”
21. un 22. maijā Liepājā, Jūrmalas parkā un Zvejnieku alejā norisināsies Kurzemes lielākais nemateriālā kultūras mantojuma notikums – “Līvas ciema svētki”, kur ikviens varēs baudīt bagātu kultūras programmu, vērot amatu prasmju demonstrējumus, mieloties ar nacionālajiem ēdieniem un dzērieniem, kā arī iepirkties tirgū.
 Ventspilī uzzied pavasaris
Pavasara ziedu klājieni un pilsētas zaļās oāzes mostas jaunam ziedēšanas cēlienam, līdz ar dabas atmošanos – mostas arī pilsēta un no šī brīža Ventspils dārzniekiem darba pilnas rokas. Darba dunā dobēs rosās Ventspils puķu sievas, visapkārt dzied putni, čalo strūklakas - pilsētu var sadzirdēt, sajust un sasmaržot.
Ieplāno Piektdienas vakara pastaigu “virziens: JAUNS” Ventspilī
20. maijā vakara pastaiga dosies pa jaunu maršrutu - no Lielā laukuma pa Lielo prospektu līdz jaunajam zinātnes un inovāciju centram "VIZIUM". Pastaigas tēma "virziens: JAUNS" ļaus jaunajam sastapt pieredzējušo un tradīcijām iekļauties mūsdienās.
 Ventspils novada Ventavā notiks pavasara gadatirgus
21. maijā no plkst. 12 līdz 18 Vārves pagasta Ventavā notiks tradicionālais pavasara gadatirgus, kurā katru reizi palielinās gan tirgotāju, gan apmeklētāju skaits.
Pasākumu kalendārs