Dienvidkurzeme vilina, pārsteidz un iedvesmo
Atrodi savu noslēpumu | Grobiņa
Piedzīvo Ventspili | Zinātnes centrs VIZUM
Piedzīvo Ventspili | Koncertzāle Latvija
Piedzīvo Ventspili | Dienvidu mols
Ieplāno Liepāju
Ieplāno Liepāju
Ieplāno Liepāju
Dabas tūrista ētikas kodekss – iesim dabā ar atbildību un izpratni!
“Lauku ceļotāja”, Vides, dabas aizsardzības, tūrisma NVO, valsts un pašvaldību speciālistu kopīgā sadarbībā ir tapis Dabas tūrista ētikas kodekss – praktisks un ikvienam saprotams noteikumu kopums, kas palīdzēs baudīt dabu saudzīgi un atbildīgi.
Latvijas un Igaunijas dabas tūrisms – no jogas jūras krastā līdz lāču vērošanai slēpnī
Šā gada sākumā tika uzsākts Centrālās Baltijas Interreg projekts "Exporting Baltic nature tourism to UK" ar mērķi palielināt Latvijas un Igaunijas dabas tūrisma produktu eksportu uz Lielbritāniju. Jaunā interneta platforma balticnaturetourism.com ir šobrīd Latvijā vienīgā interneta vietne, kurā dabas tūrisma produkti Latvijā un Igaunijā ir apkopoti vienuviet, līdz ar to tā noderīga arī vietējiem ceļotājiem.
Ventspils | Kurzemes filharmonija oktobrī piedāvā
SIA “Kurzemes filharmonija” oktobrī piedāvā izbaudīt dažādo mūzikas pasauli pasākumos koncertzālē “Latvija” un teātra namā “Jūras vārti”, un pat būt klāt mūsdienu spēcīgāko domātāju diskusijā.
Ar klasi iepazīt Ventspili!
Šajā rudenī aicinām skolēnus no visas Latvijas doties piedzīvojumā uz Ventspili! Izzinošas un atraktīvas ekskursijas piedāvā Zinātnes centrs “VIZIUM”, apgūt Visumu Ventspils Jaunrades nama Planetārijs un Observatorija.
Tirdzniecībā biļetes uz rudens viesizrādēm teātra namā “Jūras vārti”
Teātra nama “Jūras vārti” un koncertzāles “Latvija” kasēs, kā arī visās “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās iespējams iegādāties biļetes uz rudens viesizrādēm Ventspilī.
Pasākumu kalendārs