Sporto, sarūpē dāvanas un piedalies akcijā “Ziemassvētku atlaižu maiss”
Olimpiskā centra “Ventspils” sporta un aktīvās atpūtas objektos Ziemassvētku noskaņā, no 27.novembra līdz 26.decembrim, norisinās atlaižu akcija “Ziemassvētku atlaižu maiss”
Ziemassvētku vecītis aicina radīt svētku sajūtu kopā
Lai arī šis laiks ir savādāks kā ierasts, Ziemassvētkus neviens nav atcēlis. Tieši tāpēc Latvijas Ziemassvētku vecītis un Rūķupes Rūķi aicina radīt svētku sajūtu kopā brīvā dabā.
Karostā izveidots plašākais orientēšanās poligons Kurzemē
Papildinot brīvā laika pavadīšanas iespējas dabā, Karostā izveidots plašākais orientēšanas poligons Kurzemē ar trīs dažāda garuma distancēm, kas piemērotas garākām pastaigām vai pārgājieniem. Lai pastaiga būtu interesantāka, distances laikā ir jāveic uzdevums – pēc kartes noteiktā secībā jāatrod izvietotie kontrolpunkti.
Kurzemes tūrisma gada balvas "Lielais Jēkabs 2020" apbalvošanas ceremonija pārcelta uz 2021. gadu
Pamatojoties uz valstī izsludināto ārkārtas stāvokli un stingrajiem pulcēšanās ierobežojumiem saistībā ar Covid-19, šā gada 27.novembrī plānotā Kurzemes tūrisma gada balvas “Lielais Jēkabs 2020” pasniegšanas ceremonija, kas šogad bija paredzēta Ventspilī, tiek pārcelta uz 2021.gada novembri.
 Ventspilī iedegs svētku rotājumus un ielās dosies muzikālais vilcieniņš
Sestdien, 28. novembra vakarā Ventspils ielās iemirdzēsies košie svētku rotājumi. Kā pirmā plkst. 17.00 tiks iedegta pilsētas galvenā svētku egle Lielajā laukumā. Lai radītu lustīgu noskaņu un iepriecinātu pilsētniekus Ziemassvētku gaidīšanas laikā, pēc egles iedegšanas līdz pat plkst. 20.00 Ventspils ielas pieskandinās izgaismots muzikālais svētku vilcieniņš, kurā brauks pats Ziemassvētku vecītis un viņa palīgi – Rūķi, līdzi vedot jestras un visiem zināmas ziemas dziesmas.
Pasākumu kalendārs