Pasaules cirka diena Ventspilī
Pasaules cirka diena Ventspilī Trešdiena, 14. aprīlis Ventspils Šogad par Pasaules cirka dienu izsludināts 17. aprīlis. Ventspils Kultūras centrs kopā ar ceļojošo cirku “Beztemata” dosies krāšņā un nosacīti trokšņainā sestdienas rīta pastaigā pa pilsētu.
Koncertus tiešsaistē piedāvā Ventspils Mūzikas vidusskola
Jau šajā sestdienā, 17. aprīlī plkst. 15.00, tiešraidē no koncertzāles “Latvija” izskanēs koncertcikla “Mūzikas skola skan!” pirmais koncerts, kur uzstāsies Ventspils Mūzikas vidusskolas audzēknis Andrejs Mārtiņš Grīnbergs.
 Šonedēļ modinās Ventspils strūklakas
Lai iepriecinātu ventspilniekus un pilsētas viesus ar 10 krāšņām pilsētas strūklakām, p/i "Komunālā pārvalde" šobrīd veic to apsekošanu un sagatavošanu, lai jau 17.aprīlī tās varētu modināt.
Iespēja saimniekiem iesaistīties Militārā mantojuma projektā
Viens no Kurzemes plānošanas reģiona aktuālajiem projektiem ir „Militārais mantojums” un kopā ar partneriem Latvijā un Igaunijā mēs veidojam tūrisma piedāvājumu, kas aptver laiku no Latvijas un Igaunijas neatkarības iegūšanas līdz tās atjaunošanai: Pirmais pasaules karš/ Neatkarības kari, II Pasaules karš, Nacionālo partizānu kustība – mežabrāļi, kā arī Padomju okupācija un neatkarības atjaunošana.
 Aicinām piedalīties individuālajā meža un piejūras pārgājienā Ventspilī
Šobrīd esam situācijā, kurā jāievēro ierobežojumi mūsu visu veselības un drošības labad, bet esošā situācija ļauj mums būt aktīviem svaigā gaisā un tautas sporta programmas “Nāc un sporto!” programmas ietvaros izstrādāts individuālais meža un piejūras pārgājiena maršruts, kurā gan sākums, gan finišs paredzēts pie Piedzīvojumu parka.
Pasākumu kalendārs