Ventspils ielās kursē Ziemassvētku vilcieniņš
Ziemassvētku gaidīšanas laikā, kad Ventspils ielās iemirdzēsies svētku rotājumi un egles, īstai Ziemassvētku noskaņai, līdz pat decembra izskaņai, nedēļas nogaļu vakaros ventspilniekus un pilsētas viesus vizinās Ziemassvētku vilcieniņš “Ventspils Train”.
Adventa laikā bērnus priecēs runājoša Liepājas galvenā egle
Sagaidot Pirmo Adventa svētdienu, 28. novembra vakarā pilsētā iemirdzēsies svētku dekorācijas un līdz ar tām arī galvenā Ziemassvētku vēstnese - Liepājas galvenā egle Rožu laukumā. Brīnumu un spožu gaismiņu pilnajā pilsētā lielā egle priecēs pilsētas iedzīvotājus un viesus ne tikai ar savu krāšņumu, spožajām rotām un kuplumu, bet arī ar muzikāliem priekšnesumiem un sarunām.
Ziemassvētkus gaidot, aicina baudīt pilsētas mirdzošos svētku rotājumus un doties pastaigā “Ventspils Ziemassvētku gaismās”
Tuvojoties Ziemassvētkiem, līdz ar pirmo adventi, Ventspils iemirdzas svētku rotājumu gaismās. Ventspils Tūrisma informācijas centrs ir sagatavojis Ziemassvētku pastaigu karti “Ventspils Ziemassvētku gaismās” un aicina ventspilniekus un pilsētas viesus izbaudīt svētku sajūtu gan dodoties pastaigās apciemot mirdzošās egles, gan braucot ar “Ziemassvētku vilcieniņu”.
No kabineta līdz muzejam Ventspils muzejā Livonijas ordeņa pilī no 27. novembra izstāde Retumu kabineti
Izstāde Retumu kabineti. Kaislība Eiropā.16.-21.gs. stāsta par dabas vai mākslas priekšmetu kolekciju veidošanās vēsturi. Ieceļojuši Eiropā no četriem pasaules kontinentiem, šie priekšmeti bija vēlāko dabas vēstures un ārzemju mākslas muzeju izveidošanas pamats.
27. novembrī beļģu ansamblis “SONICO” Liepājas koncertzālē viesosies ar tango karalim Pjacollam veltītu programmu
Šo sestdien, 27. novembrī plkst. 18.00 ar vienīgo koncertu Ziemeļeiropā Liepājas koncertzāles īpašo notikumu sērijā “Pasaule Lielajā dzintarā” viesosies beļģu ansamblis “SONICO”.
Pasākumu kalendārs