Helovīna ietvaros gaidām uz  Ērģeļmūzikas un šausmu kino klasikas vakaru  koncertzālē “Latvija”
Turpinot pērn aizsākto tradīciju, 31. oktobrī jeb Visu svēto dienā Ventspilī, koncertzālē “Latvija” notiks ērģeļmūzikas un mēmā kino vakars. Tajā britu ērģelnieks Ričards Hils (Richard Hills) veidos oriģinālu skaņu celiņu šausmu kino klasikai – režisora Roberta Vīnes 1920. gadā uzņemtajai filmai “Doktora Kaligari kabinets”.
Ventspilī gaidāms čellistes un komponistes Annes Milleres koncerts
24. oktobrī Ventspilī, koncertzālē "Latvija" laikmetīgās autormūzikas cikla "Ma" ietvaros koncertu sniegs pazīstamā vācu čelliste un komponiste Anne Millere (Anne Müller).
Ventspils – pilsēta ar Eiropā labākajiem parkiem un zaļajām zonām
Ventspils iedzīvotāji (68%) ir Eiropā visapmierinātākie ar zaļajām zonām un parkiem savā pilsētā, apsteidzot tādas Eiropas pilsētas kā Malmi (Zviedrija), Minheni, Kaseli, Leipcigu (Vācija), Belostoku (Polija), Kārdifu un Glāzgovu (Lielbritānija), Vīni (Austrija) un Groningenu (Nīderlande).
Svētdien pievienojies pastaigai pa Kalnsētas parku Saldū!
Vai Tev jau ir plāni šai svētdienai? Kalnsētas parks, Saldū, ir brīnišķīga vieta, kur ne tikai tvert rudens paleti tās krāsainākajā izpausmē, bet arī doties izzinošās pastaigās!
Zelta Rudens Grobiņas novadā!
Kad no kokiem krīt lapas, tās nepaliek mierīgi guļam uz zemes. Nē, vēja uzpūstas, tās virpuļo gaisā. Vējš vienmēr vēlas rotaļāties ar rudens lapām. Spēlēties un dejot. Būdams nerātns, viņš uz lapām pūš tik stipri, līdz tās uzvirpuļo augšup, trakulīgi dejo un griežas uz riņķi. Izskatās, it kā lapas lidotu. Ak, es ar gribētu tā dejot! – nopūšas ceļotājs, sēdēdams uz parka soliņa… Ja lapas var draiskoties, to droši vien varam arī mēs. Vai tad ne?
Pasākumu kalendārs