Aicinām uz  Ūdens piedzīvojumu parka Nakts peldējumu
Šī gada 26.septembrī no plkst. 19.30 līdz plkst. 23.00 Ūdens piedzīvojumu parka Lielajā peldbaseinā jau tradicionāli Eiropas Sporta nedēļas ietvaros norisināsies viens no skanīgākajiem un vērienīgākajiem aktīvā dzīves veida pasākumiem - Nakts peldējums, kā ietvaros būs iespēja ne vien izbaudīt patīkamu peldi pozitīvas dzīvās mūzikas un apgaismojuma pavadījumā, bet arī izaicināt sevi pusstundas peldējumā.
Aicinām uz  izrādi par Raimonda Paula jaunību "Leģendas dzimšana"
24. septembrī izrāde tiks rādīta Teātra namā "Jūras vārti". "Leģendas dzimšana" ir ļoti emocionāls un krāšņs uzvedums, kas aptver laika posmu no pirmās Maestro radītās dziesmas līdz pat pirmajiem lielajiem panākumiem ar dziesmu «Mežrozīte».
Dodies pārgājienā "Talsu pauguraines dārgumi"
Vēlies labi pavadīt laiku un uzzināt ko jaunu? Tad 20. augustā esi viens no pārgājiena – Talsu pauguraines dārgumi dalībniekiem.
Ventspils Zinātnes un inovāciju centrs svinēs Spāru svētkus
Piektdien, 18. septembrī, plkst. 11:30 jaunā Ventspils Zinātnes un inovāciju centra ēkā tiks svinēti Spāru svētki. Tradicionāli Spāru svētkus rīko, kad būvniecības laikā ir sasniegta ēkas augstākā virsotne - ir pabeigta jumta nesošā konstrukcija.
Ventspils aicina uz Jaunā vīna svētkiem
Sestdien, 19. septembrī no plkst. 8.00 līdz 15.00 Ventspils tirgus, sadarbībā ar Ventspils vīna darītavu “Windau Wines” un Latvijas Mājražotāju biedrību, aicina uz Jaunā vīna svētkiem un Mājražotāju tirdziņu Ventspils tirgus laukumā. Pasākuma ietvaros apmeklētājus iepriecinās dzīvā mūzika, “Windau Wines” jaunā vīna degustācija un loterija ar pārsteiguma balvām.
Pasākumu kalendārs