Jaunumi un pasākumi Kurzemē 2023
Aizraujoši piedzīvojumi, brīnišķīga daba, koncerti, pārgājieni, muzeji, ekspedīcijas un daudz citu jaunumu Kurzemē 2023.gadā!
Vasaras jaunumi Kurzemē 2022
Iepazīsti jaunas vietas Kurzemē, atklāj vēl neatklāto, apstājies un pakavējies, ieklausies un izbaudi!
Kurzeme ģimenēm ar bērniem
Ceļvedī atradīsiet informāciju par objektiem, idejas kurp doties, ko apskatīt ģimenei kopā ar bērniem Kurzemes pusē. Ieraudzīsiet lauku sētu, muzeju, radošo darbnīcu saistošos piedāvājumus u.c. aktivitātes.
Makšķerēšana Kurzemē
Kurzemē ir 370km gara jūras piekraste, vairāk nekā 200 upes un ezeri, tādēl makšķerniekiem atliek vien pašiem izvēlēties, kurp doties un kuros ūdeņos iemest makšķeri.
Taku ceļvedis
Projekta “NatAc” ietvaros sagatavots jauns dabas taku ceļvedis ar 100 visiem pieejamām dabas takām un vairāk nekā 300 citām takām un apskates vietām, kuras atrodas tuvumā un var ieinteresēt ceļojot dotajā apkārtnē.
Mežtaka - garās distances pārgājienu maršruts
Mežtaka ir Eiropas garās distances pārgājienu maršruta E11 daļa Baltijas valstīs, kas ved cauri Latvijas, Lietuvas un Igaunijas skaistākajiem mežiem, reģionālajiem, dabas un nacionālajiem parkiem.
Brošūra un karte "Militārais mantojums Tūrisms. Latvija - Igaunija" 2021
Ceļojot Latvijā un Igaunijā, aicinām apmeklēt militārā mantojuma vietas, kas liecina par laiku no Pirmā pasaules kara sākuma 1914. gadā un abu valstu neatkarības iegūšanas. Kartē atzīmētas 150 militārā mantojuma vietas.
Kurzemes tūrisma karte  2020/2021
Lai šī karte kalpo Jums par vēstnesi Kurzemes un kurzemnieku labākai iepazīšanai.
Ūdesnstūrisma maršruta karte - Ventas upe
Šis ir Ventas populārākais maršruts, to iespējams kombinēt dažādos vienas un divu dienu posmos, pagarinot laivojuma sākšanu pat Lietuvā!
Kurzeme 2020
Šeit atradīsiet 60 TOP apskates objektus un lielākos pasākumus Kurzemē.
Ražots Kurzemē
Vienkopus apvienoti 99 mājražotāji un amatnieki Kurzemē.
Tūrisma maršruts un ceļvedis “Industriālais mantojums tūrismam Igaunijā un Latvijā”
Radīts ne tikai ceļvedis un daudz videostāstu, bet bagātināts un padarīts pieejamāks arī pats industriālais mantojums, no jauna radot 9 jaunus tūrisma objektus un 16 objektos veicot dažādus uzlabojumus.
Dabas takas Kurzemē un Ziemeļlietuvā
Kurzemes un Ziemeļlietuvas dabas taku ceļvedi, kas apkopo informāciju par vairāk nekā 80 dabas takām.
Jūrtaka - piekrastes gājēju ceļš
Jūrtaka ir garās distances pārgājienu maršruta E9 daļa gar Baltijas jūras piekrasti, kas sākās pie Lietuvas-Latvijas robežas Nidas ciemā Latvijā un finišē pie Tallinas ostas Igaunijā.
Maršruts „Baltu ceļš”
Maršruts aicina doties teiksmainā ceļojumā, lai iepazītu senās baltu zemes un to iedzīvotājus: drošsirdīgos kuršus, varenos zemgaļus un dzīvesgudros sēļus.
Jaunumi Kurzemē 2019
Šajā izdevumā atradīsiet visus tūrisma jaunumus Kurzemē, kuri radušies 2018. gadā, kā arī tie, kuri vēl tikai taps 2019.
Kurzeme ģimenēm ar bērniem
Būt visiem kopā ir svarīgi. Ceļot kopā ar bērniem – svētīgi. Laiks doties ceļā uz Kurzemi!
POZNAJ ZACHODNIĄ ŁOTWĘ –KURLANDIA
Auto maršruti pa Kurzemi, poļu valodā.
Kurzemes tēla brošūra
Kurzeme bildēs, kuras Jūs iedvesmos ceļot un atklāt Kurzemes dabas, kultūras un ēdienu bagātību!