Dodies pārjājienos - Dienvidkurzemē
Brīvdienas ir labākais laiks, lai dotos pārgājienā! Un Dienvidkurzeme dabas mīļotājiem ir izcils galamērķis, lai baudītu tik dažādo Latvijas dabu.
8 KM | Būšnieku ezera dabas taka
Dabas takas garums ir 8 km, visas iziešana nesteidzīgā gaitā aizņem aptuveni 3 h.
8 KM | Velomaršruts'' No Lielā laukuma gar Ventas lokiem''
Šis maršruts vedīs mazliet ārā no pilsētas centra un caur Ventas lokiem atvedīs atpakaļ.
1 KM | Velomaršruts "Ģimenēm ar bērniem"
Velomaršruts "Pa takām Reņķa dārzā" Esiet sveicināti Reņķa dārzā, Ventpilī! Šeit pastaigu takas vijās gar dažādiem rotaļu un atpūtas objektiem – lielajām šūpolēm, bērnu rotaļlaukumiem, akmens skulptūrām.
6 KM | Velomaršruts "Iepazīsti Ventas kreiso krastu"
Ventspils veloceliņi jūs aizvedīs pa Ostas ielas promenādi uz Vecpilsētu, Ostgalu, Vasarnīcu ielu, Lielo prospektu un Centra rajonu (Kuldīgas ielu).
10 KM | Velomaršruts "No Staltbrieža līdz Dienvidu mola bākai"
Ventspils jūras burvību ir iespējams baudīt velotūrē no Piedzīvojuma parka, izbaudot tā sniegtās atrakcijas un apciemojot Staltbrieža skulptūru slēpošanas kalns virsotnē, brucot pa priežu mežu, aplūkojot PSRS armijas kra
3 KM | Velomaršruts "Priežu meža ielokā"
Velotūres sākums Piedzīvojumu parkā.
Garās distances pārgājienu maršruts "Mežtaka"
Mežtaka ir Eiropas garās distances pārgājienu maršruta E11 daļa Baltijas valstīs, kas ved cauri Latvijas, Lietuvas un Igaunijas skaistākajiem mežiem, reģionālajiem, dabas un nacionālajiem parkiem.
Garās distances pārgājienu maršruts "Jūrtaka"
Jūrtaka ir Eiropas garās distances pārgājienu maršruta E9 daļa. E9 maršruts sākas pie Sv. Vincenta raga Portugālē un beidzas Igaunijas galvaspilsētā Tallinā.
1 2 3 4 5 6
Pārējie maršruti: