ĶNP Ceļotāju dienu 9. maijā!
• 10:00 – 18:00 Ekskursija ar autobusu no Jelgavas „Iepazīsti dabas daudzveidību Jelgavas novadā un Ķemeru nacionālajā parkā!”. Tās laikā plānots uzņēmuma „Laflora” kūdras purva apmeklējums, iepazīšanās ar augstā purva atjaunošanas vietu Ķemeru nacionālajā parkā, Lilijas ezeru, Krāču kalniem, kā arī dažādas aktivitātes Ķemeros, „Meža mājā”. Pieteikšanās un informācija pa tel.63005447. Dalības maksa 7,- EUR pieaugušajiem, 6,- EUR skolēniem, studentiem, pensionāriem. Līdzi jāņem uzkodas pusdienām!
Kurzemes tūrisma konference
Kurzemes tūrisma asociācija (KTA) sadarbībā ar Tūrisma attīstības valsts aģentūru un Igaunijas – Latvijas programmas projekta „Riverways” atbalstu organizē ikgadējo Kurzemes tūrisma konferenci. Konferencē tiks apskatītas dažādas tēmas - viesmīlības nozīme klientu piesaistē, jaunākie risinājumi IT jomā, jauniešu iesaiste tūrisma piedāvājumu veidošanā, kā arī ūdenstūrisms un tā attīstība Kurzemē.
PASTALU DARINĀŠANAS MEISTARKLASES AMATU MĀJĀ
Amatu māja sestdien, 18. aprīlī, no plkst. 12.00 ciklā “Praktiskais ventspilnieks” aicina uz tikšanos ar meistari Agritu Krieviņu, lai apgūtu pastalu darināšanas iemaņas.