Uzdāvināt Liepāju svētkos - sienas kalendāri un Liepājas dāvanu kartes!
Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā iespējams iegādāties divu veidu sienas kalendārus 2020. gadam, praktiski pielietojamus suvenīrus un Liepājas Dāvanu karti!
Trešās Adventes nedēļas nogales pasākumi Tukumā un apkārtnē
Trešajā Adventes nedēļas nogalē uz Tukumu ir vērts doties gan klausīties skaistos Ziemassvētku laika koncertus, gan piedalīties radošajās darbnīcās un izstāžu atklāšanā, kā arī kopā ar bērniem sastapt Ziemassvētku vecīti un piedalīties Ziemassvētku ieskandināšanas pasākumos pilīs un muzejos.
Ventspilī ar krāšņu uguņošanu sagaidīs Jauno gadu
Ventspils pilsēta aicina Vecgada vakarā, 31. decembrī, visus pulcēties Lielajā laukumā, lai kopīgi pavadītu veco un sagaidītu Jauno 2020. gadu.
Ziemassvētku noskaņa Ventspilī
Baudīt Ziemassvētku noskaņu, aicinām pavadot laiku Ventspilī. Īsto Ziemassvētku sajūtu vislabāk izjust tieši vakaros, kad pilsētas ieliņās iemirdzas gaismiņas un egles un ikdienas steiga pārtop par lēnu svētku baudīšanas prieku. Gada nogale Ventspilī gaidāma koša, pasākumiem un pārsteigumiem bagāta, pilsētas apmeklējums ik vienam sagādās pozitīvas emocijas un liks justies kā īstā ziemas karaļvalstī.
Aicina iegādāties jauno Ventspils 2020. gada fotoattēlu kalendāru
No 6. decembra Ventspils Tūrisma informācijas centrā būs pieejams 2020. gada Ventspils foto kalendārs. Kalendārā tradicionāli redzamas Ventspils raksturīgās pilsētas ainavas, tūristu iecienītās vietas un objekti, kas gadalaikiem ritot, skaistos fotoattēlos atgādina par apmeklējuma iespējām. Ventspils kalendārs ir lieliska dāvana gan ģimenei, gan draugiem un kolēģiem!
Pasākumu kalendārs