Viss par Bārtas tautastērpu
Trešdien, 20. decembrī, pulksten 15.00 Bārtas muzejā atklās izstādi “Bārta godos”.
Mājražotāju andele “Svētku priekam”
Piektdien, 15. decembrī, Grobiņas sporta centrā norisināsies jau par tradīciju kļuvušais Ziemassvētku tirdziņš. Mājražotāju andele “Svētku priekam” norisināsies no pulksten 19.00 līdz pat pēdējam pircējam.
Staros Sabiles Vīna kalns  9. decembris Sabilē būs neaizmirstams notikums divu iemeslu dēļ - svinēsim ceturtos Karstvīna svētkus un Sabile kļūs par festivāla "Latvijas Goda aplis" sastāvdaļu
Sabiles Vīna kalns pārtaps par gaismas objektu. Mākslinieks Andris Millers, Sabiles kultūras nama vadītāja Gerda Zeberiņa un gaismu mākslinieks Jānis Pētersons ar gaismu un vizualizācijas palīdzību iecerējuši parādīt stāstu par Sabiles Vīna kalna rašanās vēsturi. Tā būs "Sabiles stilā" veidota, uz patiesiem faktiem balstīta animācija, bet tomēr Sabilei ar tik raksturīgo humora devu.
Jaunums – Deviņkalnu disku golfa parks Talsos!
Kopš sestdienas Talsu pilsētā ir jauna aktīvās atpūtas vieta, kas pieejama visu gadu – Deviņkalnu disku golfa parks. To kopā ar domubiedriem un atbalstītājiem izveidojuši divi aktīvi talsinieki – Jurijs Sinkēvičš un Kristaps Kiršentāls.
Kurzemes tūrisma asociācijas gada balvas "Lielais Jēkabs 2017" ieguvēji noskaidroti
Kurzemes Tūrisma asociācijas balva "Lielais Jēkabs" joprojām ir vienīgā reģionālā kvalitātes balva tūrismā. Tā tiek pasniegta kopš 2004.gada un nu jau vairākus gadus pulcē arī akcijas "Apceļo Kurzemi" dalībniekus.
Pasākumu kalendārs