VENTSPILĪ NOTIKS PAVASARA PIEKTDIENAS VAKARA PASTAIGA "PĒDAS PILSĒTĀ"
Pavasara Piektdienas vakara pastaiga "Pēdas pilsētā" notiks 24.maijā divpadsmit vietās Ventspils pilsētā - laukumos, skvēros un ielās. Pēdu pa pēdai izstaigāsim vēstures un tradīciju pēdas, izbaudīsim muzikālos nospiedumus koncertos, dančos un ballēs, atstāsim savas pēdas ‘’mākslas’’ darbos, meklēsim iespējas kā samazināt ekoloģisko pēdu , bet galvenais - baudīsim satikšanās prieku, piedalīšanās saviļņojumu un priecāsimies par kopā pavadīto laiku.
Piektdienas pastaigas laikā aicina uz sajūtu projekciju “Iemīlies Ventspilī”
Piektdien, 24. maijā, pavasara Piektdienas vakara pastaigas "Pēdas pilsētā" laikā, no plkst. 21.00 līdz 01.00 Tirgus ielā Nr. 1, līdzās piemiņas vietai "Jūrakmens" notiks Ventspils Tūrisma informācijas centra (TIC) un fotokluba "Moments" sadarbības sajūtu projekcija "Iemīlies Ventspilī" 2. sesija.
24. - 26. maijā Kandavas novadā svētki
Strauji tuvojas laiks, kad pašā pavasara plaukumā Kandavas ielās atkal pulcēsies ļaudis no malu malām, lai kopā priecātos un svinētu Kandavas novada svētkus. Šogad Kandavas novada svētki norisināsies no 24. līdz 26.maijam un svētku tēma būs “Novadnieku dienas”.
Saldus piepilda un vieno -  aicinām Jūs uz Saldus novada svētkiem
Šogad, no 29. maija līdz 2. jūnijam, svinēsim Saldus novada desmitgadi ar krāšņiem un košiem svētkiem un devīzi “Saldus piepilda un vieno”!
Muzeju nakts Tukuma apkārtnē
Jau tradicionāli ik pavasari maijā tiek atzīmēta Eiropas muzeju nakts. Šogad tā norisināsies 18.maijā. Iekļaujoties Latvijas simtgades stāstā, Muzeju nakts tēma 2019. gadā ir Tālavas taurētājs.
Pasākumu kalendārs