"Tiks īstenots sadarbības projekts „Mājražotāju un amatnieku potenciāla attīstība un tūrisma piedāvājuma "Ražots Kurzemē" izveide"
Sešas Kurzemes vietējās rīcības grupas – “Darīsim paši!”, Saldus rajona attīstības biedrība”, “Talsu rajona partnerība”, “Laukiem un jūrai”, “Ziemeļkurzemes biznesa asociācija”, “Kandavas Partnerība”, sadarbojoties ar Viesnīcu un restorānu mācību centru, Kurzemes tūrisma asociāciju un Kurzemes tūrisma apvienību plāno aktualizēt un stiprināt mājražotāju un amatnieku reģionālo piederību Kurzemei, veidojot kopīgu vizuālo identitāti.
Jaunmoku pilī un Rīgā atzīmēs Džordža Armitsteda 170 gadu jubileju
Ar kultūras un izglītības pasākumu ciklu oktobra izskaņā notiks Rīgas goda pilsoņa un kādreizējā pilsētas vadītāja Džordža Armitsteda 170 gadu jubilejas svinības.
Akmens stāsti Grobiņā
Satiec akmeņus, kas stāsta stāstu... “Grobiņas novada dižakmeņi Latvijas simtgadē” vienā no Grobiņas novada populārākajām vietām – Pils ielā, Grobiņā jeb Grobiņas promenādē.
28.oktobrī Kandavā 8.Kafijas un tējas svētki
Jau astoto reizi oktobra beigās Kandavā satiksies kafijas un tējas mīļotāji no visas Latvijas un šogad būs ieradies viesis pat no Indijas.
Filma "Talsi suņa acīm"
Talsu TIC sadarbībā ar Oto Kļaviņu un mūziķi Intaru Busuli piedāvā filmu "Talsi suņa acīm". Paskaties uz gleznaino deviņu pakalnu pilsētu no cita skatpunkta!
Pasākumu kalendārs