Sākusies pieteikšanās izstādei “Ražots Saldus novadā un Kurzemē”
Šogad aicinām visus uz Saldu 18. aprīlī, kur visas dienas garumā, no plkst. 10.00 līdz plkst. 17.00, priecēs gan ražotāju aktivitātes un tirgošanās, gan plaša izklaides programma, nodarbes izstādes mazākajiem apmeklētājiem, degustācijas, meistarklases un uzņēmēju sarūpētās balvu izlozes.
Masļeņica Ventspils Piejūras brīvdabas muzejā
Svētdien, 1.martā plkst.12:00 Piejūras brīvdabas muzejā norisināsies tradicionālie slāvu tautas svētki - Masļeņica.
Ventspils tehnikumā skatāmi Ventspils 2019. gada fotokonkursa labākie darbi
Ventspils tūrisma informācijas centrs (TIC) pilsētas iedzīvotājus un viesus Ventspils tehnikumā, no 24. februāri līdz 31. martam, aicina apmeklēt fotoizstādi, kur apskatāmi Ventspils 2019. gada fotoattēlu konkursa 40 labākie darbi.
“Orķestris “Rīga”. Zaļupe un kino mūzika” Ventspilī
"Orķestris "Rīga". Zaļupe un kino mūzika" - tā ir unikāla koncertprogramma, 7. martā Ventspils koncertzālē "Latvija". Piedalīsies Orķestris "Rīga" diriģenta Valda Butāna vadībā un solists Rihards Zaļupe. Mūziku ar stāstiem bagātinās Liene Jakovļeva. Programmā iekļauti skaņdarbi, kuru autori katrs savā veidā runā par latviešu tautai svarīgiem jautājumiem un būtiskiem vēstures mirkļiem.
Ventspils koncertzālē “Latvija” uzstāsies “Hania Rani”
Sestdiena, 14. marts. 19:00Koncertzāle "Latvija", Lielais laukums 1Nākamā gada pavasarī, 14. martā Ventspilī viesosies poļu pianiste un mūzikas autore "Hania Rani", lai sniegtu koncertu uz Dāvida Kļaviņa speciāli koncertzālei "Latvija" radītajām klavierēm "470i".
Pasākumu kalendārs