Latvijas svētku nedēļas nogale Tukumā un apkārtnē
Šajā nedēļas nogalē, kad Latvija svin savu 99.dzimšanas dienu, dažādos svētku pasākumus aicinām apmeklēt arī Tukuma pilsētā un apkārtnē, lai sajustu mūspuses īpašo noskaņu un izbaudītu svētku gaisotni.
Seminārs "Millennials. Kā uzrunāt "Tūkstošgades paaudzi" teorija, prakse un piemēri"
2018.gada 5.decembris, no pulkst. 10.00 līdz 16.00, viesu nams "Kalnmuiža", Kandavas novads. Lektori Artūrs Mednis un Kristīne Rasnača. Pieteikšanās pa e-pastu visitkurzeme@gmail.com
Šogad Rūķupes Rūķi aicina uz Gaišiem Ziemassvētkiem!
Šogad no 10. decembra vaļā vērsies Rūķupes vārti, un uz Gaišu Ziemassvētku svinēšanu aicina galvenais RūķRūķis - Ziemassvētku vecītis.
Gada notikums tūrismā Kurzemē - "Lielais Jēkabs 2017"
2017.gadā gods rīkot Kurzemes gada balvu pasniegšanas ceramoniju talsiniekiem. Norises laiks un vieta: 24.novembris, Talsu tautas nams, Lielā iela 19/21. Vietu skaits ierobežots, tāpēc piesaki savu dalību laikus zvanot pa tālruni 20371650, vai sūtot e-pastu: jana@kuldiga.lv. Uz satikšanos Kurzemē, šoreiz Talsos!
Pirmā novembra nedēļas nogale Tukumā un apkārtnē
Pirmajā novembra nedēļas nogalē, kad viss iekrāsojies arvien pelēkākās krāsās, aicinām iekrāsot brīvdienas ar pozitīvām emocijām, apmeklējot dažādos mūspuses pasākumus. Jūs priecēs izstāžu atklāšanas, spoku stāstu vakars, kā arī deju un koru koncerti.
Pasākumu kalendārs