Ventspils Tūrisma informācijas centrā ir iespēja suvenīrus iegādāties ar bankas karti
Sekojot līdzi globālajai tendencei, aizvien aktīvāk izmantot bezskaidras naudas norēķinus, Ventspils Tūrisma informācijas centrā no šodienas būs iespēja par suvenīriem norēķināties gan skaidrā naudā, gan ar bankas norēķinu karti.
Gidētas ekskursijas Liepājā
Ikvienam interesentam Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja gidu kursu ietvaros ir iespēja apmeklēt dažādas lekcijas un ekskursijas Liepājā.
Sagaidi pavasari Ventspilī!
20. marts ir diena, kad Latvijā oficiāli iestājas pavasaris, tādēļ pienācis laiks domāt, kā pavadīt pirmos siltos saules starus, klausīt putnu vīterošanu un izbaudīt vēl dzestro, bet svaigo pavasara gaisu. Ventspils priecē ar jaunumiem un pavasarī aicina apmeklēt tūrisma objektus, gan iekštelpās, gan izmantot laiku aktīvi dabā.
Liepājas 394. dzimšanas dienu svinēs nedēļas garumā
Liepājas pilsēta dzimšanas dienu atzīmēs nedēļas garumā ar daudzveidīgām aktivitātēm un pasākumiem, kas norisināsies dažādās pilsētas kultūras un atpūtas vietās
Sākusies pieteikšanās izstādei "Ražots Saldus novadā un Kurzemē"
Jau tradicionāli aprīļa sākumā Saldus novada pašvaldība rīko izstādi, kurā uzņēmēji, mājražotāji, amatnieki, biedrības un iestādes var dalīties ar savu pieredzi un sasniegumiem, kā arī gūt jaunus iespaidus un idejas, bet apmeklētājiem iespējams iepazīties ar plašo preču un pakalpojumu piedāvājumu. Šogad izstāde paplašinās, un pieteikties tiek aicināti ne tikai Saldus novada, bet gan visa Kurzemes reģiona uzņēmēji.
Pasākumu kalendārs