“Orķestris “Rīga”. Zaļupe un kino mūzika” Ventspilī
"Orķestris "Rīga". Zaļupe un kino mūzika" - tā ir unikāla koncertprogramma, 7. martā Ventspils koncertzālē "Latvija". Piedalīsies Orķestris "Rīga" diriģenta Valda Butāna vadībā un solists Rihards Zaļupe. Mūziku ar stāstiem bagātinās Liene Jakovļeva. Programmā iekļauti skaņdarbi, kuru autori katrs savā veidā runā par latviešu tautai svarīgiem jautājumiem un būtiskiem vēstures mirkļiem.
Ventspils koncertzālē “Latvija” uzstāsies “Hania Rani”
Sestdiena, 14. marts. 19:00Koncertzāle "Latvija", Lielais laukums 1Nākamā gada pavasarī, 14. martā Ventspilī viesosies poļu pianiste un mūzikas autore "Hania Rani", lai sniegtu koncertu uz Dāvida Kļaviņa speciāli koncertzālei "Latvija" radītajām klavierēm "470i".
Ventspils teātra namā “Jūras vārti” atklās Liepājas mākslinieku grupas izstādi “Piekrastes reljefs”
21. februārī plkst. 17:30 teātra nama "Jūras vārti" Lielajā izstāžu telpā notiks Liepājas mākslinieku grupas izstādes "Piekrastes reljefs" atklāšana, kā arī tikšanās ar izstādes autoriem.
Kapelleru namā Saldū meistarklases, sarunas, kino un danči
Februāra otrā puse un marts Kapelleru namā būs īpaši darbīga, aicinot ikvienu interesentu piedalīties visdažādākajos pasākumos. Sarunas, meistarklases un nodarbības, kino seanss un latvju danči – piemērotu izklaidi vai nodarbi atradīs ikviens.
Piesakies un izbaudi Rozentāla skriešanas svētkus!
2020. gada 21. martā jau piekto gadu Saldū norisināsies Rozentāla skriešanas svētki, ar kuriem reizē tiek atklāta arī šosejas skriešanas sezona!
Pasākumu kalendārs