Masļeņica Ventspils Piejūras brīvdabas muzejā
Svētdien, 1.martā plkst.12:00 Piejūras brīvdabas muzejā norisināsies tradicionālie slāvu tautas svētki - Masļeņica.
Ventspils tehnikumā skatāmi Ventspils 2019. gada fotokonkursa labākie darbi
Ventspils tūrisma informācijas centrs (TIC) pilsētas iedzīvotājus un viesus Ventspils tehnikumā, no 24. februāri līdz 31. martam, aicina apmeklēt fotoizstādi, kur apskatāmi Ventspils 2019. gada fotoattēlu konkursa 40 labākie darbi.
“Orķestris “Rīga”. Zaļupe un kino mūzika” Ventspilī
"Orķestris "Rīga". Zaļupe un kino mūzika" - tā ir unikāla koncertprogramma, 7. martā Ventspils koncertzālē "Latvija". Piedalīsies Orķestris "Rīga" diriģenta Valda Butāna vadībā un solists Rihards Zaļupe. Mūziku ar stāstiem bagātinās Liene Jakovļeva. Programmā iekļauti skaņdarbi, kuru autori katrs savā veidā runā par latviešu tautai svarīgiem jautājumiem un būtiskiem vēstures mirkļiem.
Ventspils koncertzālē “Latvija” uzstāsies “Hania Rani”
Sestdiena, 14. marts. 19:00Koncertzāle "Latvija", Lielais laukums 1Nākamā gada pavasarī, 14. martā Ventspilī viesosies poļu pianiste un mūzikas autore "Hania Rani", lai sniegtu koncertu uz Dāvida Kļaviņa speciāli koncertzālei "Latvija" radītajām klavierēm "470i".
Ventspils teātra namā “Jūras vārti” atklās Liepājas mākslinieku grupas izstādi “Piekrastes reljefs”
21. februārī plkst. 17:30 teātra nama "Jūras vārti" Lielajā izstāžu telpā notiks Liepājas mākslinieku grupas izstādes "Piekrastes reljefs" atklāšana, kā arī tikšanās ar izstādes autoriem.
Pasākumu kalendārs