Šīs nedēļas nogalē startē Curling Summer Cup Tukums 2017
Šo piektdien 21.jūlijā Tukuma ledus hallē sāksies jau trešais starptautiskais turnīrs kērlingā Summer Curling Cup Tukums 2017.
Dzīvojam ar kultūras mantojumu
No 23. līdz 30. jūlijam SERDĒ notiks ikgadējā Starptautiskā restaurācijas darbnīca, kuru šogad papildinās Stāstu darbnīca “Dzīvojam ar kultūras mantojumu”. Aicinām vietējos iedzīvotājus, kas savulaik dzīvojuši, strādājuši vai bieži viesojušies mājā Atmodas ielā 9, dalīties ar savām atmiņām, uzņemtajām fotogrāfijām un stāstiem, ienesot personīgi Aizputes novada TIC vai SERDĒ, kā arī sūtot uz e-pastu turisms@aizpute.lv vai smg.serde@gmail.com
Atrodi savu noslēpumu Grobiņas novadā!
Noslēpumu un mistikas Grobiņas novadā ir daudz, jo kā gan savādāk pie mums velns būtu nometis tos akmeņus, kuri gadu simtiem stāv kā stāvējuši?
Atpūtas pasākums „ma-DARA 2017”
Jau sesto gadu Ziemupes jūrmalā augusta izskaņā - šogad 26. un 27. augustā – divu dienu garumā norisināsies mūsu sakņu, piederības, ģimeniskuma un kopā būšanas svētki- atpūtas pasākums „ma-DARA”. Atpūtas pasākums “ma-DARA” ir vieta un laiks, kur apstājas ikdienas rūpes, ir mirklis, ko baudīt, impulsi, kam ļauties, vieta, kur vienkārši būt, mācīties, saklausīt, iepazīt un darīt. Citus gadus godā tika celtas tādas vērtības kā Saule, Saknes, Zalktis, Rasa. 2017. gada vadmotīvs – UGUNS.
Ieplāno Liepāju!
Piedāvājam plānu brīvo brīžu piepildīšanai Liepājā.Visi pasākumi vienkopus kalendars.liepaja.lv
Pasākumu kalendārs