Aicinām Saldus novada tūrisma nozares pārstāvjus uz ikgadējo informatīvo tikšanos

22.02.2023 - 17:34
Tūrisma pārstāvju ikgadējā informatīvā tikšanās
Aicinām Saldus novada tūrisma nozares pārstāvjus uz ikgadējo informatīvo tikšanos
Šī gada 2. martā Saldus TIKS centrs aicina Saldus novada tūrisma nozares pārstāvjus - tūrisma uzņēmējus, biedrību un tūrisma objektu pārstāvjus un citus interesentus piedalīties ikgadējā informatīvajā tikšanās reizē.

Šogad tikšanās norisināsies viesu namā "Kloni", Gaiķu pagastā (GPS 56.779756, 22.542788).

Kā katru gadu, tikšanās laikā nozares pārstāvji tiks iepazīstināti ar jaunumiem un aktualitātēm tūrisma jomā Saldus novadā, kā arī 2023. gadā plānotajiem lielākajiem pasākumiem un tūrisma aktivitātēm.
Saldus novada pašvaldības Attīstības nodaļas Komunikācijas speciāliste sadarbības/attīstības jautājumos Ilze Tomanoviča - Barone iepazīstinās ar "Pop-up pagalma" idejas realizāciju Saldū un Sabiedrības līdzdalības projektu konkursu.
Ar jaunumiem savā piedāvājumā iepazīstinās "Clay Head Pottery" studijas Saldū saimnieki un mini zoo "Silavas" saimnieks, bet par savu debijas pieredzi, pagājušā vasarā atklājot ūdens atrakciju parku "Sportive Aqua" Brocēnos, pastāstīs Arnis un Ieva Alferovi.
Šī gada īpašais viesis būs aizrautīga un pieredzējusi gide, ekskursiju ar elektroautobusu "RumbaBus" Kuldīgā idejas autore un realizētāja, balvas "Tūrisma uzņēmējs 2022" Kuldīgas novadā laureāte Inga Trumsiņa.
Tikšanās noslēgumā interesentiem būs iespēja paviesoties zemnieku saimniecība "Granskalni", kas uzņem tūristus un piedāvā vīna degustācijas.

Sīkāku informāciju par tikšanās norisi aicinām skatīt tikšanās programmā: https://ej.uz/programma_2_martā_tikšanās.

Savu dalību pasākumā aicinām reģistrēt elektroniski: https://ej.uz/reģistrēšanās_tikšanās_2_marts līdz šī gada 28. februārim.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Saldus Tūrisma informācijas centru pa tālruni 63807443 vai e-pastu tic@saldus.lv

Uz tikšanos 2. martā!