Grobiņā atklāts pirmais tūrisma informācijas punkts ar virtuālo konsultantu

06.09.2023 - 17:13
Dienvidkurzemes novada Grobiņā atklāts Latvijā pirmais tūrisma informācijas punkts ar virtuālo konsultantu. Ar tā palīdzību ikviens Grobiņas un novada apmeklētājs, kā arī vietējie iedzīvotāji, kas interesējas par novada tūrisma objektiem, varēs saņemt sev interesējošo informāciju, attālināti sazinoties ar kādu no Dienvidkurzemes novada Tūrisma centru speciālistiem.
Grobiņā atklāts pirmais tūrisma informācijas punkts ar virtuālo konsultantu
Jaunais tūrisma informācijas punkts atrodas Grobiņā Dzērves laukumā iepretim viduslaiku pilsdrupām. Tas ir neliels slēgta tipa pašapkalpošanās paviljons, kurā ieejot, klientam ir iespēja iegūt informāciju par tūrisma iespējām visā Dienvidkurzemes novadā. Paviljona iekšpusē ir izvietoti tūrisma bukleti, brošūras un tūrisma kartes, ko var paņemt bez maksas.

Lai gan Latvijā ir dažādi digitālie informācijas stendi, līdz šim nevienā no tiem nav nodrošināta attālināta saziņas iespēja ar konsultantu. Grobiņā izvietotajā paviljonā tāda ir. Sazināšanās ar virtuālo konsultantu notiek ar video zvana starpniecību. Uz jautājumiem atbild kāds no Dienvidkurzemes novada Tūrisma centra speciālistiem.Paviljons ir atvērts visu diennakti bez brīvdienām. 
Plašāka informācija ŠEIT