Sākusies pieteikšanās Saldus novada svētku tirgum

08.05.2019 - 15:23
Šogad Saldus novada svētki tiks svinēti ar saukli "Saldus piepilda un vieno". Svētku pasākumi priecēs un aicinās jau no 29. maija, kad sāksies ieskaņu koncerti pagastos, un turpināsies līdz pat svētdienai, 2. jūnijam, kad uz mierīgu un piepildītu svētku noslēgumu aicinās Jaunauces pils dārza svētki.
Sākusies pieteikšanās Saldus novada svētku tirgum
Trešdien, 29. maijā, un ceturtdien, 30. maijā, svētki tiks ieskandināti Saldus novada dienvidu un ziemeļu pusēs – Ezeres pagastā un Jaunlutriņu pagastā.

Piektdien, 31. maijā, notiks Saldus novada svētku gājiens. Tas noslēgsies Cieceres internātpamatskolas stadionā, kur saldeniekus un viesus uzrunās Saldus novada domes priekšsēdētājs Māris Zusts, bet turpinājumā svētku lielkoncertā uzstāsies Agnese Rakovska, Aija Andrejeva, Atis Ieviņš, Ingus Pētersons, Igo un Vidzemes kamerorķestris. Iestājoties krēslai, ar dažādām projekcijām un gaismu spēlēmtiks izgaismoti visi Saldus pilsētas tilti, turklāt uz vairākiem no tiem notiks dzejas, mūzikas vai sporta priekšnesumi. Bet pusnaktī uz diviem tiltiem notiks svinīgas laulību ceremonijas.

1. jūnijā svētku apmeklētājus pārsteigs un iepriecinās makšķerēšanas sacensības, jauniešu skatuves programma, dienas skatuve pilsētas centrā, rosība bērnu pilsētiņā, dažādas sportiskas aktivitātes, bārmeņu šovs, moto parāde, svētku lielkoncerts ar vairāk nekā 1000 dalībniekiem, kā arī vakara īpašais pārsteigums un nakts balle. Arī sestdienas naktī būs iespēja baudīt izgaismoto pilsētas tiltu skaistumu.

Tradicionāli dienas garumā no plkst. 9.00 Saldū, O. Kalpaka laukumā, notiks svētku tirgus, kurā aicināti piedalīties amatnieki, vietējie ražotāji un Latvijā ražotu produktu tirgotāji.

Pieteikties svētku tirgum var līdz šī gada 17. maijam. Pieteikumus (skatīt pielikumu), norādot tirgus vietas platību, preču klāstu un kontaktinformāciju, lūdzam sūtīt uz e-pastu: maija.rjabova@saldus.lv. Vairāk informācijas, zvanot pa tālruni 26848301.

Tirgošanās ir par maksu, kas tiek piemērota par vienu tirdzniecības vietu (skatīt pielikumu). Aprīkojums (galdi, stendi) ir jānodrošina pašiem.


Informāciju sagatavoja p/a “Saldus TIKS centrs” kolektīvs