SUP ekspedīcija Bārtas upē

07.08.2019 - 23:01
Ielūdzam Tevi uz divu dienu SUP piedzīvojumu, lai no Latvijas-Lietuvas robežas dotos ekspedīcijā pa Bārtas upi un svētdien finišētu Nīcā.
SUP ekspedīcija Bārtas upē
Nakšņosim Atpūtas bāze "Ods", kur mūs vakarā sagaidīs garda ,,Oda spēka putra" un silta uzņemšana.

Bārta ir lieliska atpūtas nobraucienu upe pašos Latvijas dienvidrietumos. Upē ir neliels, bet visu laiku konstants kritums teju līdz Nīcai, skaistas ainavas, salas un saliņas, brīžiem jocīga un interesanta apbūve, senas un ne tik senas vēstures pieskāriens. Bārta noteikti būs pārsteigums un jauns atklājums airēšanas cienītājiem!

Startējam 8:00 no Red Paddle Co un SUPfit.lv veikala/nomas Andrejsalā, Andrejostas ielā 5, K - 7, bet Rīgā atgriezīsimies vēlu svētdienas vakarā. Tiem, kuri brauks ar savu auto, to varēs atstāt nakšņošanas vietā, bet mēs palīdzēsim nokļūt uz starta vietu un no finiša līdz auto. Savukārt, ja nebrauksi ar savu auto, būs pieejama vieta organizatoru transportā un tā maksā 25 eiro.

Atpūtas bāze "Ods būs pieejami futbola, volejbola laukumi un jaunākiem atpūtniekiem arī batuts. Vakara noslēgumā kopīgi baudīsim brīvdabas kino, sildīsimies pirtī un uzkrāsim enerģiju nākamajai dienai!

Kopējais brauciena garums divās dienās būs 37km un ir piemērots iesācējiem. Arī tad, ja vēl nekad neesi stāvējis uz SUP dēļa, šī ekspedīcija Tev ir pa spēkam - mēs Tevi apmācīsim, palīdzēsim un atbalstīsim. Un, protams, pēc pasākuma iepriecināsim ar pasākuma foto!

Līdzi jāņem sviestmaizes, tēja, dzeramais ūdens un labs garstāvoklis! 

Cenas:

Visos piedāvājumos ietilpst individuālie Red Paddle Co SUP dēļi (tik cilvēkiem, cik norādīts piedāvājumā), airi, vestes, ūdens droši mantu maisi, SUP airēšanas instruktāža un apmācība, draudzīgi pavadoņi brauciena laikā, foto no brauciena, vakariņas un brokastis atpūtas bāzē "Ods", kino vakars un pirtiņa.

Ar nakšņošanu teltī - 75 euro (vienam cilvēkam)
Ar nakšņošanu 4-vietīgā namiņā "Mazais Ods" - 90 euro (vienam cilvēkam). Namiņš ar 4 vienvietīgajām gultām, galdiņu, terasi. Labierīcības atrodas pārdesmit metru nostāk. Ja iegādājas vienu vietu, nakšņošana kopā ar citiem pasākuma dalībniekiem 
Ar palikšanu 2- vietīgā numuriņā viesu mājā - 190 euro (2 cilvēkiem)
Ar palikšanu LOFTā - 350 euro (4 cilvēkiem). Divstāvīgs namiņš, otrajā stāvā lielā divguļamā gulta ar skatu uz pirmo stāvu. Pirmajā stāvā maza viesistabiņa, virtuve un labierīcības, terases. 

Transports uz un no pasākuma kopā ar organizatoriem - 25 euro (Rīga)

Lai pieteiktos pasākumam, Tev jāaizpilda pieteikuma anketa: https://forms.gle/7YLy4jNwKyL5gi3j9

www.grobinasturisms.lv