Saldus garšu festivāls aicina uz Eiropas garšu baudīšanu un vērienīgu ballīti

26.08.2019 - 14:58
Svinot krāšņā un ražīgā gadalaika – rudens – iestāšanos, no 9. līdz 14. septembrim jau otro gadu Saldus novadā norisināsies Saldus garšu festivāls.
Saldus garšu festivāls aicina uz Eiropas garšu baudīšanu un vērienīgu ballīti
Svinot krāšņā un ražīgā gadalaika – rudens – iestāšanos, no 9. līdz 14. septembrim jau otro gadu Saldus novadā norisināsies Saldus garšu festivāls. Tā ietvaros astoņi Saldus novada ēdināšanas uzņēmumi – restorāns “Stikla pērlīšu spēle”, kafejnīcas “Hot Cafe”, “Terase”, “Ziemelis”, “Ķēķis”, “Baron’s”, “Velve” un “Mežavējš” – aicinās ikvienu nobaudīt īpaši šim notikumam veidotu un sagatavotu “Eiropas garšu” piedāvājumu. Apmeklētājiem par īpašu cenu būs iespēja ielūkoties Anglijas, Austrijas, Itālijas, Grieķijas, Gruzijas, Ukrainas, Lietuvas un Krievijas virtuves noslēpumos. Ēdienkartes atšķirsies no uzņēmumu ikdienā piedāvāto ēdienu klāsta.

Šajā nedēļā gardēži neizpaliks arī bez pārsteigumiem – pasākuma ietvaros norisināsies konkurss, un tā noslēgumā, 14. septembrī, tiks izlozētas dāvanu kartes no katra ēdināšanas uzņēmuma. Lai uzzinātu visu par konkursu un piedāvātajām ēdienkartēm, aicinām sekot p/a “Saldus Tūrisma informācijas, kultūras un sporta centrs” aktivitātēm sociālajos tīklos.

Pirms došanās uz izvēlēto restorānu vai kafejnīcu, iesakām veikt iepriekšēju galdiņu rezervāciju.

Šogad turpinām iepriekšējā gadā aizsākto veiksmīgo tradīciju – nedēļas noslēgumā, 14. septembrī, rīkot vērienīgu Saldus garšu festivālu Saldus tirgus laukumā, kurā uzstāsies grupa “Astro’n’out”, dziesminieks Kārlis Kazāks, apvienība “ZeMe” (DJ Monsta un Laima Jansone), Rihards Saule un grupa “Rollmans band”, bet nakts balli spēlēs grupa “Rumbas kvartets”.

Paredzētas arī kulinārijas meistarklases Latvijas labāko restorānu pavāru vadībā, dažādas Garšu Festivāls 2019 bērniem – Grila skola, lielās koka spēles, radošās darbnīcas, kā arī citi pārsteigumi.

Vairāk informācijas - Saldus garšu festivāla Facebook lapā!

Ieeja pasākumā bez maksas!

Tiekamies gardākajā nedēļā Saldus novadā!