LIAA Kuldīgas Biznesa inkubatora zīmoli tiks pārstāvēti pasākumā "Ražots Kurzemē lielveikals"

18.10.2019 - 09:08
Kurzemes mājražotāju un amatnieku pūlku papildinās 11 dažādi LIAA atbalstīti uzņēmumi!
LIAA Kuldīgas Biznesa inkubatora zīmoli tiks pārstāvēti pasākumā "Ražots Kurzemē lielveikals"
·    MAZO LĀČU PUTRA /pārtika
Bērnu pārtikas produkts - sausās putras bērniem no sešu mēnešu vecuma, kas ļoti noder arī vecākiem bērniem un vecākiem, kad trūkst ideju veselīgas maltītes pagatavošanai. Produkta sastāvā ir tikai dabīgas izejvielas - bioloģiskie graudaugi, daudz dažādu augļu un dārzeņu. Produktam netiek pievienots ne cukurs, ne sāls, tāpēc ir skaidri sagaršojama tieši produkta garša. Uzņēmums uzsācis arī zupu ražošanu, kas ir veselīgs produkts mazuļiem no divpadsmit mēnešu vecuma.
facebook.com/mazolacuputra

·    ZIGAGU DARINĀJUMI /apģērbi un aksesuāri
Mājās šūti un izšūti apģērbi, somas, cepures un citi tekstila izstrādājumi.
facebook.com/Zigagudarinajumi

·    KRIKSIS /bērnu apģērbi
Šūti apģērbi bērniem no dzimšanas līdz skolas vecumam. Apģērba kolekcijas tiek radītas ņemot vērā šodienas vajadzību pēc apģērba vienkāršības un ērtas valkāšanas ikdienā. Rūpējoties par trauslo un jutīgo mazā bērna ādu, piedāvājumā ir arī apģērbi, kuru radīšanā ir izmantota organiskā kokvilna.
facebook.com/EDKriksis

·    KAISME DIZAINS /rotas un trauki
Melns un balts Latvijas māls, smalks porcelāns, glazūra ar raksturu, neaizmirstama forma un sajūsmas vērta faktūra, uzcītīgs roku darbs, pieredze un radošums. Tas ir kopums, kas uzrunā, aizrauj un neatlaiž. Rotas glabā Latvijas dabas nospiedumus - piparmētru lapas, smilgas un ķērpji vēl nekad agrāk nav izskatījušies tik grezni! Mežģīnes, koka miza, gadalaiki atstāj pēdas mālā un porcelānā, tās piepilda koša glazūra, un materiāls pārtop rotās, kas ikdienu padara par svētkiem.
facebook.com/kaismedizains

·    DRUKART /papīrlietas
Darbnīca DRUKART sniedz dažādus augstspiedes un sietspiedes drukas pakalpojumus privātiem, korporatīviem un biznesa klientiem - rokām drukātas kartītes, pastkartes, ielūgumus, apsveikumus, vizītkartes, klades, birkas, iepakojumus, bukletus un citus mārketinga materiālus, auduma tašas un citas tekstillietas, kā arī mākslas darbu un plakātu drukāšanu.
facebook.com/drukartdruka

·    SNIEDZĪTES KŪKAS /pārtika - kūkas
Personalizēti konditorejas izstrādājumi, šokolādes zīmējumi un gardumi dažādām gaumēm.

·    MIDMINI /mēbeles
MIDMINI ir Latvijā ražotas unikāla dizaina saplākšņa mēbeles bērniem un birojiem. Par pamatu izmantojot bērza un priedes saplāksni, kurš tiek apstrādāts ar videi draudzīgām eļļām un sertificētām krāsām. Ražošanas procesā visas detaļas tiek izgatavotas ar CNC frēziekārtu, kas nodrošina augstākos kvalitātes standartus un nevainojamu precizitāti.
facebook.com/midmini

·    PIN CLOTHING /apģērbi pusaudzēmfacebook.com/pinclothing.lv
Zīmols PIN CLOTHING radīts meitenēm vecuma posmā no 7-12 gadiem. Lai apvienotu meitenīgu sievišķību un aktīvu bērnību, zīmols mazajām dāmām piedāvā ērta piegriezuma plānās un biezās trikotāžas kleitas ar gaumīgām detaļām, kā piemēram, volāniem, aplikācijām, uzšuvēm u.c. Neaizmirstot arī par katras mazās dāmas vēlmi izcelties un būt īpašai, tāpēc kleitu modeļi un to variācijas tiek radīti ierobežotā daudzumā.

·    MĪCI /veidošanas mīkla
MĪCI ir Latvijā gatavota veidošanas mīkla/plastilīns bērniem, kas gatavota tikai no pārtikā izmantojamām izejvielām. Bērnam un videi draudzīgs. Satur glutēnu.
facebook.com/MĪCI-361522984415339

·    EKM DESIGN /gleznas
Mākslu paredzēts novērtēt ar skaistumu un emocionālo spēku. Tiek pieņemti individuāli pasūtījumi, lai radītu mākslas darbu, kas piemērots jebkurai telpai, vēlmēm un piešķirtu krāsu vēlamajam interjeram.
facebook.com/EKMbyElla

·    TRICK' DESIGN /interjera priekšemti
TRIK' design ir ģimenes uzņēmums kurā darbojas radoši cilvēki, kas veido gaumīgus interijera dizaina priekšmetus, unikālas dāvanas un dažādus citus personalizētus produktus, izmantojot jaunākās mūsdienu tehnoloģijas - 3D printerus.
facebook.com/designTrik