Galerijā “Žagata” skatāma Ventspils amatiermākslinieku darbu izstāde

22.11.2019 - 11:20
Līdz pat decembra beigām galerijā “Žagata” skatāma Ventspils amatiermākslinieku darbu izstāde. Izstādē kopumā piedalās 15 autori. Gleznotie darbi koši attēlo gan dabas skatus, gan klusās dabas ainas.
Galerijā “Žagata” skatāma Ventspils amatiermākslinieku darbu izstāde

Kā stāsta mākslinieku piederumu veikala „Žagata" vadītāja Inta Plūme: "Jaunā amatiermākslinieku izstāde ir ļoti interesanta un krāšņa. Šī izstāde ir īpaša arī personīgi man, jo ar visiem darbu autoriem, gadu gaitā, esmu iepazinusies veikalā pati! Un par katru iepazīšanos un mākslas darbu ir savs stāsts." 

Kopš atvēršanas brīža, galerijā "Žagata" skatāma jau ceturtā izstāde, ko pēc savas iniciatīvas atvērusi veikala vadītāja. Intas Plūmes kundze priecājas, ka nelielās galerijas telpas ir vieta, kur arī amatiermākliniekiem ir iespēja plašākai publikai parādīt savus darbus. 

Kopš atvēršanas brīža, galerijā izstādītas gan vietējo Ventspils mākslinieku, gan Mākslas skolas audzēkņu, gan gleznošanas studijas "Konsuelo" darbu izstādes.

Izstāde skatāma līdz šā gada beigām galerijā "Žagata", Pils ielā 17, Ventspilī.   Galerija atvērta, darba dienās no plkst. 10.00 līdz 17.00 un sestdienās no 10.00 līdz 15.00.