Latvian Blues Band atzīmēs 20 gadu jubileju Ventspilī

05.02.2020 - 16:31
21. februārī "Latvian Blues Band" aicina uz grupas 20 gadu jubilejas koncertu teātra namā "Jūras vārti".
Latvian Blues Band atzīmēs 20 gadu jubileju Ventspilī
"Latvian Blues Band" šobrīd aktīvi strādā pie jaunā studijas albuma, tādēļ jubilejas koncertā izskanēs gan klausītājiem jau zināmas un iemīļotas dziesmas, gan pavisam jaunas kompozīcijas no topošā albuma. Jubilejas koncerts būs īpaši arī ar to, ka grupa uzstāsies paplašinātā sastāvā kopā ar ģitāristu Jāni Kalniņu, saksofonistu Kristapu Lubovu un trombonisti Lauru Rozenbergu.

Domājot par šajos 20 gados sasniegto, "Latvian Blues Band" līderis Jānis Bukovskis atzīst: "Šo gadu laikā esam izdevuši 6 CD un 1 DVD. Esam daudz spēlējuši koncertos gan tepat, Latvijā, gan arī paplašinājuši iespējas un pilnveidojuši sevi, dodoties ārvalstu koncerttūrēs. Tie ir mūsu mērķi, kas nu jau kļuvuši arī par panākumiem - apgūt plašāku mūzikas tirgu, gūt atzinību ārvalstīs un veidot dažādus sadarbības projektus. ASV, Kanāda, Lietuva, Igaunija, Polija, Krievija, Baltkrievija, Vācija, Šveice, Austrija, Nīderlande, Luksemburga, Horvātija, Itālija, Spānija, Grieķija, Dānija, Norvēģija, Uzbekistāna un Ēģipte - tās ir valstis, kurās esam aktīvi koncertējuši šo gadu laikā."

"Latvian Blues band" koncertu sarakstā iekļauts arī "R&B Blues Festival", kas šogad klausītājus priecēja jau trešo reizi, Ropažu parku pieskandinot ar blūzu, R&B un soulmūziku. Šo starptautisko festivālu unikālu padara fakts, ka tas ir vienīgais šāda veida mūzikas festivāls Latvijā, par ko, saprotams, lepojas arī organizatori "Latvian Blues Band". Kā atzīst grupas pārstāvji, ir prieks un lepnums, ka šis festivāls pulcē māksliniekus no visām pasaules malām - Austrālijas, ASV, Beļģijas, Polijas, Igaunijas, Dānijas, Vācijas, ASV, Nigērijas un Dienvidāfrikas. Festivāla organizēšanai tiek pievērsta sevišķa uzmanība, un katru gadu rūpīgi tiek plānots, ar ko vēl pārsteigt klausītājus un kā pilnveidot pasākuma programmu. Iepriecinošs ir fakts, ka interese par blūzu un soulmūziku arvien pieaug, tādēļ arī grupas pārstāvjiem ir patīkams izaicinājums katru gaidu aicināt uz Latviju arvien jaunus izpildītājus. Grupas 20 gadu jubilejas gads nebūs izņēmums - „R&B Blues Festival" arī nākamgad būs vieta, kur sastopas šāda veida mūzikas cienītāji.

"Latvian Blues Band" vienmēr ir atvērti jaunām idejām, tādēļ, kā paziņojuši grupas pārstāvji Jānis Bukovskis un Rolands Saulietis, jubilejas gadā labas mūzikas cienītājiem, iespējams, tiks sarūpēts vēl kāds patīkams pārsteigums. Par to, ko tieši varam sagaidīt, pagaidām tiek saglabāta intriga, taču, kā atzīst Jānis ar Rolandu, šobrīd tiek darīts viss, lai klausītājus nākotnē priecētu ar vēl vienu lielu un nopietnu projektu.

Biļetes uz "Latvian Blues Band" koncertu no 10. decembra plkst. 14:00 nopērkamas "Biļešu Paradīze" tirdzniecības tīklā.