Ventspils teātra namā “Jūras vārti” atklās Liepājas mākslinieku grupas izstādi “Piekrastes reljefs”

19.02.2020 - 12:52
21. februārī plkst. 17:30 teātra nama "Jūras vārti" Lielajā izstāžu telpā notiks Liepājas mākslinieku grupas izstādes "Piekrastes reljefs" atklāšana, kā arī tikšanās ar izstādes autoriem.
Ventspils teātra namā “Jūras vārti” atklās Liepājas mākslinieku grupas izstādi “Piekrastes reljefs”
2011. gadā Liepājas mākslinieku grupa aizsāka nozīmīgu tradīciju, Liepājas pilsētas dzimšanas dienā dāvinot mākslas darbu izstādi saviem tuvākajiem kaimiņiem - ventspilniekiem. "Piekrastes reljefs" ir ceturtā liepājnieku (un šoreiz arī viņu draugu) izstāde Ventspilī, teātra namā "Jūras vārti". Tā solās būt starptautiska, jo piedalīties aicināti arī divi mākslinieki no Lietuvas: Vitālija Petraitīte (Vitalija Petraityte) un Petras Saulenas (Petras Saulenas). Zīmīgi, ka abi mākslinieki nāk no Klaipēdas un tas šoreiz ir būtisks fakts, jo tādējādi arī šo autoru daiļrade tikusi ieausta mūsu Baltijas jūras piekrastes reljefā. Ventspili izstādē pārstāvēs mākslinieks, gleznotājs Jānis Kupčs.  
        
Domubiedru grupa, kas ikreiz veido izstādes ekspozīciju ir mainīga, tomēr tās centieni sniegt pēc iespējas plašāku ieskatu mākslinieku daiļradē paliek aizvien nemainīgi. Izstādei "Piekrastes reljefs" izraudzīti 12 mākslinieku - Igora Bernāta, Herberta Erba, Krista Erba, Alda Kļaviņa, Guntas Krastiņas, Mārtiņa Krūmiņa, Jāņa Kupča, Andra Millera, Vitālijas Petraitītes, Petras Saulenas, Gintas Stavrovskas, Vikas Štrauhas - darbi: gleznas, fotogrāfijas un objekti.

Izstāde apskatāma līdz 22. martam.

Ieeja bez maksas.

Izstādi organizē mākslas biedrība "Wind For Art" sadarbībā ar Liepājas kultūras pārvaldi un SIA "Kurzemes filharmonija".