Sākusies pieteikšanās izstādei “Ražots Saldus novadā un Kurzemē”

26.02.2020 - 08:37
Šogad aicinām visus uz Saldu 18. aprīlī, kur visas dienas garumā, no plkst. 10.00 līdz plkst. 17.00, priecēs gan ražotāju aktivitātes un tirgošanās, gan plaša izklaides programma, nodarbes izstādes mazākajiem apmeklētājiem, degustācijas, meistarklases un uzņēmēju sarūpētās balvu izlozes.
Sākusies pieteikšanās izstādei “Ražots Saldus novadā un Kurzemē”
Jau tradicionāli aprīlī Saldus novada pašvaldība kopā ar p/a “Saldus TIKS centrs” rīko izstādi, kurā uzņēmēji, mājražotāji, amatnieki, biedrības un iestādes var dalīties ar savu pieredzi un sasniegumiem, kā arī gūt jaunus iespaidus un idejas, bet apmeklētājiem iespējams iepazīties ar plašo preču un pakalpojumu piedāvājumu. 2019. gadā pasākums paplašinājās un izstādē piedalās ne tikai Saldus novada, bet gan visa Kurzemes reģiona uzņēmēji!

Dalībniekiem lūgums pieteikties līdz šī gada 27. martam, aizpildot pieteikuma anketu elektroniski (ej.uz/izstade_saldus_2020)

Aprīkojums (galdi, stendi) ir jānodrošina pašiem, un par dalību izstādē tiks noteikta maksa (skatīt nolikumu). Visi pieteikumi tiks izskatīti un par dalībnieka reģistrāciju izstādei tiks nosūtīts apstiprinājums.

Papildu informācija, zvanot pa tālr. 28358086 (Ilze Seminova).