Atklāj velosezonu Ventspilī!

08.05.2020 - 12:42
Jau desmit gadus maija vidū Ventspilī tiek atklāta vasaras tūrisma un velosezona, tās ietvaros tradicionāli notika krāsains velobrauciens pa pilsētas ielām ar plašu kultūras programmu.
Atklāj velosezonu Ventspilī!


Lai turpinātu Ventspilī  aizsākto tradīciju, bet ņemtu vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, aicinām ikvienu sestdien, 9.maijā, dienā, kad tika plānots velosezonas atklāšanas pasākums, individuāli veikt savu velobraucienu pa Ventspils pilsētas veloceliņiem, kas šobrīd jau sasniedz vairāk nekā 60km garumu.

Brauciena garums nav noteikts, bet ikviens sestdien, 9.maijā, no plkst. 8:00  līdz plkst. 21:00 var izvēlēties sev piemērotu starta laiku, vietu un distanci.

Pēc brauciena priecāsimies saņemt Jūsu foto un video, ko lūdzam sūtīt pasākuma organizatoriem e-pastā: sporta.parvalde@ventspils.lv, īsziņā vai WhatsApp ziņā: 26490802, norādot vārdu, uzvārdu un veiktos kilometrus. Aicinām arī dalīties sociālajos tīklos - Facebook, Instagram u.c., ieteicams izmantojot haštagu (tēmturi) #VeloVentspils.Rezultāti tiks apkopoti un paziņoti portālā www.ventspils.lv.

Noteikumi:
  1. Piedalīties pasākumā var jebkurš interesents;
  2. Brauciena laikā ievēro valstī noteiktos ierobežojumus! Braucienu veic individuāli vai ne vairāk par 2 dalībniekiem kopā, vai tikai ar savas ģimenes locekļiem. Ievēro noteikto 2 metru distanci starp braucējiem..
  3. Neaizmirsti, ka velobraucienā jāizmanto aizsargķivere, īpaši bērniem līdz 12 gadiem.
Esiet uzmanīgi un vērīgi, sargiet sevi un citus!