Pavasara DUBĻU Dublis 2020

11.05.2020 - 16:32
4x4 TŪRISMA posms. Kvalitatīva laika pavadīšanai ar sportiskiem elementiem.Dalība ir iespējama gan pieredzējušiem bezceļa veterāniem, gan cilvēkiem, kas vienkārši vēlas pavadīt brīvo laiku.
Pavasara DUBĻU Dublis 2020
Tūrisma maršuts pielāgots ārkārtas situācijai. Dalībniekiem inviduāli veicams maršruts ar orientēšanās elementiem un speciālajamiem uzdevumiem. Katram dalībniekam būs sava inviduālā starta vieta maršutam.

Tūrisma maršuts sadalīts 2 kategorijās:

IZAICINĀJUMS: paredzēts pilnībā aprīkotiem bezceļa auto (max 35"). Šajā kategorijā piedalās visi, kam patīk izaicinājums, spriedze, adrenalīns, grūtību un šķēršļu pārvarēšana, fiziska izturība, ātrums un precizitāte. Stūrmanim būs jādomā kā tikt no kontrolpunkta uz kontrolpunktu un jāatrod tie dabā.

Visiem, kas grib sasniegt maksimāli labu rezultātu priekš sevis. Akcents uz bezceļa braukšanu, navigāciju un specuzdevumiem.

EKSPEDĪCIJA: arī paredzēts pilnībā aprīkotiem bezceļa auto (max 35"). Šajā kategorijā piedalās visi, kam patīk izaicinājums, spriedze, adrenalīns, grūtību un šķēršļu pārvarēšana, fiziska izturība, ātrums un precizitāte, bet negrib iespringt uz navigāciju un uzdevumu pildīšanu. Šī kategorija brauks pa iepriekš izstrādātu maršutu, kuru vedīs aplikācija. Aplikācijā būs pilns bezceļu maršruts pa kuru tev būs tikai jāseko.

Visiem, kas grib ķert dubļu kaifu īpaši, neiespringstot uz navigāciju. Tiem kam gribas pārbaudīt sava auto un paša spējas.


13. jūnijā plkst. 11:00

Grobiņas novada meža masīvi starp Liepājas ezeru un Bārtas upi

SVARĪGI:

Dalība 100Eur ziedojums uz Biedrības "Autosports Liepāja" kontu LV78HABA0551048156397

Ja Tev ir vajadzīgas nakts mājas, zvani +37129544460 Atpūtas bāze ODS. Rezervāciju neatliec uz pēdējo brīdi.


Papildus informācija: 26840026

Noslēgumā būs atbalstītāju balvu izloze, balvas izsūtīsim pa pastu!