Liepāja – lieliska atpūtas vieta vasarā ģimenēm ar bērniem

27.05.2020 - 09:42
Mēs ticam, ka esat pēc mums noilgojušies tikpat ļoti, kā mēs pēc jums. Tādēļ, aicinot atbildīgi plānot savu atpūtu, Liepājas pilsēta sarūpējusi daudzveidīgas atpūtas iespējas.
Liepāja – lieliska atpūtas vieta vasarā ģimenēm ar bērniem
Liepāja ir labākā vieta, kur atpūsties kopā ģimeni - izbaudiet neaizmirstamo Liepājas pludmali ar baltākajām smiltīm pasaulē, baudiet atveldzējošas peldes, izbrauciet visi kopā ar velosipēdiem pa vairāk nekā 50 km garo veloceliņu, izvējojieties Karostā, smelieties enerģiju Liepājas dabā: ezerā, atpūtas parkos, bērnu laukumos, romantiskās pastaigās pa pilsētu! Piedāvājumā arī gardas maltītes kādā no pludmales kafejnīcām pašā jūras krastā vai pilsētas restorānos.

Jūra rokas stiepiena attālumā, mierīga atpūta visai ģimenei, bērniem droša un piemērota vide, skaista daba un krāšņi saulrieti - tas viss vilina uz Liepāju. Unikālu atmosfēru atklās Liepājas mazās, mājīgās ieliņas, kuras krāšņo izcila arhitektūra - gan jūgendstilā celtās ēkas, gan koka apbūve. Aicinām plānot atpūtu Liepājā atbildīgi un ņemt vērā visus valstī noteiktos veselības drošības ierobežojumus! Vairāk informācija par papildus pakalpojumiem, kā arī konkrētāk jautā Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja speciālistiem, Rožu laukumā 5/6, zvanot pa tālruni 63 480 808 vai rakstot uz e  - pastu info@liepaja.travel