Aktīvs pasākumu un notikumu mēnesis Jaunmoku pilī

21.08.2020 - 22:33
Jaunmoku pilī valda aktīva rosība, tuvojas Jāņa Lūsēna un Zigfrīda Muktupāvela koncerts, Zinību diena, Dārza svētki “pārMAINĪTies”, jauktā kora “Maska” koncerts un dažādas izstādes.
Aktīvs pasākumu un notikumu mēnesis Jaunmoku pilī
Jaunmoku pilī "Mežs labsajūtai" 22. un 23.augustā "Lauku ceļotājs" pasākuma "Atvērtās dienas laukos 2020" ietvaros aicina ciemos, lai iepazītos ar Jaunmoku pils muzeju, izzinot medību pils vēsturi, apskatot jūgendstila un Meža ekspozīcijas, degustējot zāļu tējas un spēlējot Meža kroketu.
27.augusta vakarā plkst.19:00 ikvienu apmeklētāju un klausītājus pils parkā priecēs Jāņa Lūsēna un Zigfrīda Muktupāvela koncerts - ieeja bez maksas. Aktivitāte tiek realizēta Igaunijas-Latvijas pārrobežu projekta "Dārza pērles" ietvaros. Lai pilnībā nodotos mūzikas baudījumam, klausītāji tiek lūgti paņemt līdzi deķīšus vai krēslus.
30.augustā par godu jaunajam mācību gadam zinību diena, kuras laikā ikviena vecuma bērniem aktivitātes - meža krokets, orientēšanās parkā un pilī, Ekspedīcija Nr.1 - Koki Meža Ekspozīcijā, mazo mandalu darināšanas darbnīca un izzinoša spēle "Paslēpes ar Dečiem". Kā arī izstādes "100 deči Latvijai" atklāšana, saruna ar autori tekstilmākslinieci Anneli Slišāni. Ieeja bērniem bez maksas. 
Savukārt 13.septembrī gaidītākais gada pasākums - Jaunmoku pils Dārza svētki "pārMAINĪTies". Visas dienas garumā koncerti, Tukuma deju skolas Demo etīdes, iedvesmas sarunas, modes skate, leļļu teātris, skaistu un noderīgu lietu tirdziņš, kā arī daudzas citas aktivitātes. Dārza svētki visas dienas garumā bez maksas.13.augusta vakarā plkst.18:00 pils kolonnu zālē jauktā kora "Maska" koncerts, diriģents Jānis Ozols, biļetes Jaunmoku pilī un Biļešu paradīze kasēs.Pilī pieejamas vairākas izstādes: Laimas Bakānes tekstildarbi "Dežavu. Mūža meža maldi" pils Torņa zālē līdz 13.septembrim,  Antoņinas Paškevičas porcelāna darbu izstāde „Medības" pils Freimaņa zālē līdz gada nogalei, Ingemāra Vektera fotogrāfijas no izstādes "Mirklis Latvijai" ģimenes restorāna telpās.
Vairāk informācijas par pasākumiem un aktivitātēm Jaunmoku pils mājas lapā www.jaunmokupils.lv.
Jaunmoku pils nodrošinās nepieciešamos drošības pasākumus un aicina pasākuma apmeklētājus rūpēties par drošu apmeklējumu arī no savas puses.Informācijusagatavoja Līva Freidenfelde
SIA Jaunmokupils Mārketinga un sabiedrisko attiecībuvadītāja 
Mob.t.371 261078933 l.freidenfelde@lvm.lv
www.jaunmokupils.lv