7.-12. septembrī aicinām uz trešo Saldus garšu festivālu

02.09.2020 - 08:15
Saldus garšu festivāls Saldus novadā norisinās jau trešo gadu, aicinot visas nedēļas garumā, no 7. līdz 12. septembrim, baudīt īpašus piedāvājumus Saldus novada ēdināšanas uzņēmumos, turklāt šogad tiem piepulcēsies arī vairāki tūrisma objekti un uzņēmumi.
7.-12. septembrī aicinām uz trešo Saldus garšu festivālu
Visas nedēļas garumā 10 vietās Saldū un novadā būs iespējams nobaudīt dažādu Laikmetu garšas, kā arī iepazīties ar īpašiem tūrisma piedāvājumiem un programmām. Šajā gadā festivālā piedalās seši ēdināšanas uzņēmumi - restorāns "Stikla pērlīšu spēle", kafejnīcas "Ķēķis", "Hot Cafe", "Ziemelis", "Mežavējš" un "Saules rats", kā arī mazā alus darītava "Saldalus", Oskara Kalpaka muzejs "Airītes" Zirņu pagastā un viesu nams "Ievas" Nīgrandes pagastā. Savukārt biedrība "Latvijas Mazpulki" garšu festivāla nedēļā piedāvā īpašu programmu Jaunlutriņos, Muižas ielā 7, "Ciemos pie Jukuma", kur pulkveža Jukuma Vācieša dzimtajā ciemā būs iespēja nobaudīt sātīgu maltīti.

Vairāk informācija par īpašajiem piedāvājumiem katrā no norises vietām tiks publicēta Saldus garšu festivāla Facebook lapā.