Iznāk Ventspils 2021. gada fotoattēlu kalendārs

11.12.2020 - 11:48
No 11. decembra Ventspils Tūrisma informācijas centrā pieejams 2021. gada Ventspils fotoattēlu kalendārs. Kalendārā tradicionāli redzamas Ventspils raksturīgās pilsētas ainavas, tūristu iecienītās vietas un objekti, kas gadalaikiem ritot, skaistos fotoattēlos atgādina par apmeklējuma iespējām.
Iznāk Ventspils 2021. gada fotoattēlu kalendārs
Kalendāru mazumtirdzniecībā par EUR 3,00 (ar PVN) būs iespējams iegādāties Tūrisma informācijas centrā, Dārzu ielā 6, tas būs nopērkams arī Ventspils muzejā, grāmatnīcās "Gaisma", "Globuss A", "Jāņa Rozes grāmatnīca", "Charlot LV", "Rubīns", Amatu mājas suvenīru salonā "Ventiņpūrlāde", AS "Diāna" veikalu ķēdē, veikalā "Bižutērija", kā arī veikalos "Citro" Ugālē, Popē, Piltenē un Robežu ielā 130.

Kalendārā atzīmētas vārda dienas, svētku un atceres dienas, nozīmīgākie pasākumi Ventspilī 2021. gadā, Ventspils populārāko tūrisma objektu kontakti, planetārā prognoze u.c. Tajā iekļauti vairāki Ventspils 2020. gada fotoattēlu konkursam iesniegtie darbi, kas atspoguļo pilsētas iedzīvotāju un viesu iecienītākās atpūtas un izklaides vietas Ventspilī. 

Šogad Ventspils bilžu kalendārā jaunums - visai izvietotajai informācijai pieejami tulkojumi arī angļu valodā, kas sniedz iespēju kalendāru lietot arī ārvalstīs. 

 Ventspils bilžu kalendāra galvenā vāka fotoattēla "Lielais laukums" autore ir Elīna Emare. Izmantoti arī fotomākslinieku Oskara Jūras, Larisas Cekanavičas, Montas Blāzes, Dzintras Jūras, Aigara Brencēna, Kārļa Dambrāna, Gata Ošenieka, Olgas Zavidiļikas, Mareka Sumļennija, Sanda Grieža un Ģirta Ozoliņa darbi.  

Ik gadu kalendāra iznākšana ir lieliska iespēja ventspilniekiem iepriecināt savus draugus, ģimenes, kolēģus un sadarbības partnerus, pasniedzot kalendāru kā dāvanu. Foto kalendārs prezentē un iepazīstina arī pilsētas sadarbības partnerus un viesus gan Latvijā, gan ārvalstīs. Viens no kalendāra izdošanas mērķiem ir, ar krāšņajiem fotoattēliem, ieinteresēt topošos pilsētas viesus un attēlot mūsu pilsētas skaistumu, kas radītu vēlmi apciemot Ventspili.